Bartosz Arłukowicz: Bardzo lubię wibratory, nawet ich używam

2010-05-28 22:10

Na spotkaniu z wyborcami w Bolesławcu (dolnośląskie) poseł SLD, Bartosz Arłukowicz, z rozbrajającą szczerością opowiadał o tym, czego używa w łóżku. „Ja bardzo lubię wibratory, ja ich nawet używam. Różnica między mną a Palikotem polega na tym, że ja ich używam w łóżku, a Palikot w TVN-ie” – powiedział poseł, odnosząc się do wybryków Janusza Palikota.

Janusz Palikot z PO w kwietniu 2007 roku przed kamerami TVN, wymachiwał pistoletem i wibratorem.

Arłukowicz mówił na spotkaniu nie tylko o niechęci do Palikota. Wspominał także o swojej lewicowej wizji państwa. Jego zdaniem, państwo powinno dbać nie tylko o prawa wolnego rynku, ale także o prawa człowieka funkcjonującego w ramach rynku.

Poseł postuluje również utworzenie „państwa tolerancyjnego”, w którym wyznacznikiem demokracji jest szacunek większości dla praw mniejszości. „Daliśmy sobie wmówić, że lewica wspomina dziś jedynie o mniejszościach seksualnych. To jest nieprawda. Chciałbym żyć w państwie, w którym ludzie starzy są aktywni społecznie. Powinniśmy też walczyć o prawa kobiet.” – dodał.

„Nie jestem gorszym patriotą od Jarosława Kaczyńskiego” – w ten sposób odniósł się do zawłaszczania przez PiS wartości patriotycznych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE