Centralny Klub PACJENTA

i

Autor: Materiały prasowe

Centralny Klub PACJENTA

Centralny Klub Pacjenta w Katowicach – wykłady ekspertów, bezpłatne badania i spotkanie z gwiazdami

2023-09-11 12:21 Materiał sponsorowany

21 września Fundacja „Z sercem do Pacjenta” Grupy American Heart of Poland w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach organizuje wyjątkowe wydarzenie w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Na uczestników spotkania czekają prelekcje wybitnych specjalistów m.in. prof. dr hab. n. med. Andrzeja Bochenka, American Heart of Poland, wiele bezpłatnych badań. Nie zabraknie też zajęć związanych z aktywnością fizyczną, które poprowadzą mistrz olimpijski Robert Korzeniowski oraz Mariola Bojarska-Ferenc. Swoimi poradami z zakresu zdrowia i pogody ducha podzielą się również bohaterowie Sanatorium Miłości – Iwoną i Gerardem oraz charyzmatyczna DJ Wika, dla której wiek to tylko liczba.

Patronat honorowy nad spotkaniem objęli: Minister Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia, Wojewoda Śląski oraz Prezydent Katowic. Fundacja „Z sercem do Pacjenta” została powołana przez Grupę American Heart of Poland z myślą o edukacji w zakresie profilaktyki zdrowotnej i zdrowego stylu życia. Kluby Pacjenta stanowią flagowy projekt Fundacji – odbywają się one cyklicznie w całej Polsce. Informacje o spotkaniach dostępne są na stronie www.zsercemdopacjenta.pl

Centralny Klub PACJENTA

i

Autor: Materiały prasowe

Wrześniowe spotkanie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym będzie ukoronowaniem dotychczasowej działalności Fundacji – wydarzeniem na skalę krajową. – Centralny Klub Pacjenta w Katowicach stanowi wyjątkowe spotkanie w całym cyklu.  Aby w praktyce zachęcić uczestników do większej aktywności fizycznej, która jest kluczowa dla zachowania zdrowia, organizatorzy przygotowali też wyjątkową niespodziankę. Na spacer i rozgrzewkę wszystkich chętnych zabierze Robert Korzeniowski– medalista olimpijski, wielokrotny mistrz świata i rekordzista w chodzie sportowym.