Centrum Medyczne PZU Zdrowie w Krakowie otwarte

i

Autor: Materiały prasowe

Kolejna inauguracja

Centrum Medyczne PZU Zdrowie w Krakowie otwarte

2022-12-20 0:05

19 grudnia 2022 r. odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Medycznego PZU Zdrowie Kraków Niska, które od listopada br. przyjmuje pacjentów. Placówka własna PZU Zdrowie oferuje między innymi badania diagnostyczne, leczenie przez specjalistów i obsługę medycyny pracy.

W uroczystym otwarciu udział wzięli m.in. Prezes Zarządu PZU Zdrowie Andrzej Jaworski, Wiceprezes Zarządu PZU Zdrowie Ernest Podgórski, członkini Zarządu PZU Zdrowie – Karolina Helmin-Biercewicz, a także przedstawiciele władz Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, przedstawiciele Urzędu Miasta, Urzędu Marszałkowskiego, przedstawiciele firmy Wawel oraz Wojska Polskiego.

Trzecia placówka medyczna w Krakowie

Jesteśmy w naszej najnowszej placówce własnej w Polsce i zarazem w przepięknym Krakowie. Mam nadzieję, że ta placówka będzie spełniała oczekiwania mieszkańców Krakowa. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszam do tego, abyśmy po tym oficjalnym otwarciu porozmawiali o kwestiach dotyczących nie tylko leczenia, lecz także współpracy z instytucjami czy kształtowania nowych prozdrowotnych postaw, w co bardzo mocno, jako PZU Zdrowie, wchodzimy. Mam nadzieję, że w tym roku spotkamy się przynajmniej jeszcze raz - na otwarciu kolejnej placówki w Krakowie, ponieważ i Kraków, i Małopolską jest dla PZU Zdrowie bardzo istotna – mówił podczas otwarcia Centrum Medycznego w Krakowie Andrzej Jaworski, Prezes Zarządu PZU Zdrowie.

Centrum Medyczne PZU Zdrowie w Krakowie otwarte

i

Autor: Materiały prasowe

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Kraków Niska to kolejna placówka medyczna operatora w tym mieście. Została zlokalizowana przy ul. Niskiej 2 w północnej części Krakowa. Do dyspozycji pacjentów oddano 19 gabinetów w tym 13 konsultacyjnych i 4 zabiegowe. Z placówką współpracuje 100 lekarzy i pielęgniarek. Z usług CM PZU Zdrowie Kraków Niska mogą korzystać zarówno klienci posiadający pakiety PZU Zdrowie, jak i pacjenci korzystający jednorazowo z wizyt lub badań.

Zapisy na wizytę lub badania

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Kraków Niska czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-20:00. Na wizyty można umawiać się całodobowo przez portal i aplikację mojePZU lub w godzinach pracy placówki pod numerem telefonu 22 535 91 91.

Sieć medyczna PZU Zdrowie posiada 130 placówek własnych, w tym pracownie diagnostyki obrazowej, oraz 2400 placówek partnerskich w 600 miastach w Polsce. Ogólnopolski operator medyczny PZU Zdrowie ma własną infolinię medyczną, portal pacjenta mojePZU i Centrum Telemedyczne.

Centrum Medyczne PZU Zdrowie w Krakowie otwarte

i

Autor: Materiały prasowe

Podstawowe badania w CM PZU Zdrowie Kraków Niska

W krakowskiej placówce medycznej PZU Zdrowie Kraków Niska dostępne są:

  • konsultacje specjalistyczne dla dorosłych i dzieci z obszaru kilkunastu specjalizacji;
  • szczepienia dorosłych i dzieci;
  • opieka lekarzy POZ (dorosłych i dzieci);
  • badania z zakresu USG, EKG, SOCT i wideodermatoskopii;
  • diagnostyka laboratoryjna;
  • EKG oraz Holter RR;
  • audiometria, spirometria;
  • drobne zabiegi chirurgiczne oraz dermatologiczne (w tym krioterapia i elektrokoagulacja).

Partnerem materiału jest PZU Zdrowie

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany