Gorączka świątecznych zakupów

i

Autor: Materiały prasowe

BOŻE NARODZENIE CORAZ BLIŻEJ

Gorączka świątecznych zakupów

2022-12-07 15:29

Już wkrótce Święta Bożego Narodzenia. Zanim jednak zasiądziemy do stołu, czeka nas gorączka przygotowań i świątecznych zakupów. W wielkich galeriach handlowych i hipermarketach stracimy mnóstwo czasu. Warto więc się wybrać do Centrum Handlowego Szembeka, gdzie szybko, łatwo i w miłej atmosferze kupimy wszystko to, co jest potrzebne na święta.

Każdy z nas chce, by czas spędzony z rodziną przy świątecznym stole był wyjątkowy. Na Wigilię przygotowujemy 12 potraw, głównie z ryb, maku, grzybów i kapusty. Potrzebujemy więc najlepszej jakości składników. W świąteczną niedzielę zaś uroczysty obiad nie może się obyć bez wybornego mięsa. To wszystko znajdziemy w CH Szembeka. Czeka tu na klientów wyjątkowa hala spożywcza z wieloma sklepami oferującymi – pochodzące bezpośrednio od wytwórców – wyroby mięsne, nabiał i inne produkty. Można kupić smakowite wyroby garmażeryjne i doskonałą, świeżą rybę. To tutaj też jest ponad 50 stoisk owocowo-warzywnych. Kupimy na nich m.in. najlepsze polskie jabłka, wyjątkowe rodzaje kiszonej kapusty i ogórków, a także owoce i warzywa z odległych rejonów świata. Są tu też firmowe sklepy ze świeżym, zdrowym pieczywem i sklepy cukiernicze z bogatą ofertą ciast.

Gorączka świątecznych zakupów

i

Autor: Materiały prasowe

W CH Szembeka znajdziemy mnóstwo inspiracji i zaopatrzymy się w prezenty świąteczne dla całej rodziny. Zmęczeni zakupami odpoczniemy przy wybornych kawie i ciastku. CH Szembeka angażuje się w różne akcje, w tym roku firma dołączyła do „Gwiazdkowego marzenia”!

Gorączka świątecznych zakupów

i

Autor: Materiały prasowe

Weź udział w konkursie

W ramach akcji „Gwiazdkowe Marzenie” najmłodsi mogą wygrać atrakcyjne nagrody! Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać list i opowiedzieć w nim o swoim najskrytszym marzeniu. Zgłoszenia wraz ze zdjęciami uczestników są przyjmowane na stronie gwiazdkowemarzenie.se.pl do 18 grudnia br. Najciekawsze i najpiękniejsze listy zostaną nagrodzone! W tym roku mamy 100 pięknych prezentów!

Gorączka świątecznych zakupów

i

Autor: Materiały prasowe

Laureatów zaprosimy na wielką galę, która odbędzie się 21 grudnia! Będzie Mikołaj, który wręczy prezenty, i koncert Gwiazdy Kai Gniecioszek, z którą wspólnie zaśpiewamy kolędy!

Niespodzianki pomogli ufundować burmistrzowie dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany, Ochota, Rembertów, Śródmieście, Ursynów, Wilanów i Wola.

Gorączka świątecznych zakupów nowe zdjęcie na koniec

i

Autor: Materiały prasowe

Zachęcamy do udziału!

Na listy czekamy do 18 grudnia na stronie gwiazdkowemarzenie.se.pl

Gorączka świątecznych zakupów

i

Autor: Materiały prasowe

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki