Gronkiewicz produkuje makulaturę?

2009-02-17 16:46 rem

Jeśli nikt nie chcę cię chwalić, pochwal się sam - z takiego założenia wyszła prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, która zamierza zasypać stolicę ulotkami z listą własnych osiągnięć.

Jak dowiedziało się radio RMF FM, stołeczny ratusz przeznaczył na akcję chwalenia się własnymi osiągnięciami 100 tysięcy złotych.

Jak zostały "zainwestowane" te pieniądze? Wydrukowano 800 tysięcy ulotek. Teraz trafią one do urzędów, środków komunikacji miejskiej, a nawet rozdawane będą bezpośrednio - na ulicach.

Jeśli chodzi o treść, Ratusz twierdzi, że na ulotkach znalazło się "podsumowanie ciężkiej dwuletniej pracy". Co dokładnie wpisano na listę osiągnięć, dowiemy się jednak dopiero, gdy prospekt trafi w ręce warszawiaków.
 
Ulotki to dopiero początek medialnej akcji urzędników. W tym roku miasto ma wydać na promocję trzydzieści trzy i pół miliona złotych, czyli aż o osiem i pół miliona złotych niż przed rokiem.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze