Faustyna (l.20) ze Świebodzina

i

Autor: GRAFIKA SE Anna Szamborska Faustyna (l.20) ze Świebodzina

Gruntowanie CNÓT niewieścich? Brzmi jak obietnica KUSZĄCEJ przygody... Komentarze Dziewczyn Super Ekspressu. [ZDJĘCIA].

2021-07-21 15:09

"Ależ się rozmarzyłam na samą myśl o tym gruntowaniu cnót niewieścich" - usłyszeliśmy od Faustyny ze Świebodzina. "Zastanawiam się tylko, czy aby na pewno należy to robić w szkole, a nie normalnie, czyli w sypialni, ewentualnie w salonie, albo w kuchni"? — zastanawia się piękna dziewczyna. Zobacz, jak Dziewczyny Super Expressu komentują najnowsze newsy. Zapewniamy, że ubawisz się do łez!

Gdzie Faustyna (l.20) ze Świebodzina najchętniej gruntuje swoje cnoty niewieście? Dlaczego Leokadia (l.21) z Ciechanowa tak bardzo lubi celebrować Dzień Loda? Co Maja (l.26) z Konina ma do powiedzenia o dniu Łapania za Pupę i pod jakim warunkiem zgodziła się wziąć udział w jego uroczystych obchodach ? Obejrzyj galerię z Dziewczynami Super Expressu i sam się przekonaj!

WARTO TEŻ ZOBACZYĆ: Jezus, Maryja i tęczowa flaga. Czarnek jest WŚCIEKŁY? Zadyma przed MEN. Komentery [WIDEO].

Jesteś ciekaw, dlaczego Marysia (l.21) ze Skierniewic uważa, że palenie na balkonie, to jak sikanie w basenie? Jak Justyna (l.27) z Bytomia zachęca swojego chłopaka, aby już o 45 rano rozstawił dla niej parawan nad morzem? Zobacz komentarze dziewczyn Super Expressu, które zrobią Ci dzień!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE