Jak płacić mniej czyli pionierska odpowiedź na potrzeby polskich Klientów! Pierwszy taki fintech w Polsce

2016-12-06 1:00
Jak płacić mniej czyli pionierska odpowiedź na potrzeby polskich Klientów! Pierwszy taki fintech w Polsce
Autor: materiały promocyjne

Pionierski fintech w krótkim czasie stworzył innowacyjną platformę usług finansowych, umożliwiającą bezkosztową, szybką i wygodną konsolidację kredytów, przy jednoczesnym obniżeniu bieżących zobowiązań. Jakie mechanizmy wykorzystał polski fintech na szwedzkim patencie, który swoim pomysłem wypełnił niszę na polskim rynku kredytowym?

Wysoka jakość usług. Przejrzystość zasad. Zrozumiała terminologia. Dostosowanie do potrzeb. Profesjonalna selekcja ofert. Fachowe doradztwo. Wygodna finalizacja. Oszczędność czasu i pieniędzy. Brzmi jak oferta o zachodnim standardzie? Fintech Akredo powyższymi cechami, przebojem podbił serca konsumentów na polskim rynku finansowym. Na czym polega fenomen tego rozwiązania i dlaczego możemy oszczędzać nie ponosząc żadnych kosztów?

Jak mały fintech zdobył wielkie zaufanie

W odpowiedzi na potrzeby polskiego konsumenta stworzono platformę, która umożliwia klientom wygodny dostęp do pełnego wachlarza wnikliwie przeanalizowanych ofert - konsolidacji zaciągniętych kredytów lub uzyskania zupełnie nowego kredytu gotówkowego na najlepszych warunkach dla aktualnej sytuacji finansowej. Ideą działalności Akredo jest pomoc w dostarczeniu najlepszych rozwiązań. Wyłowienia tych najatrakcyjniejszych z morza ofert, wyręczenia w kłopotliwej biurokracji i roztoczenia wachlarza możliwości, ostateczną decyzję pozostawiając w 100% Klientowi. Polski fintech wszedł tym samym w rolę obiektywnego przewodnika po zawiłym świecie finansów i wypełnił niezagospodarowaną dotąd niszę w realiach polskiego rynku finansów.

Ludzkie oblicze kredytowej nowomowy

Fintech Akredo rozwinął usługę przyjazną i zrozumiałą dla klienta, upraszczając do minimum niezbędne procedury. Wypełnienie wniosku kredytowego z fintechem zajmuje 7 minut, nie wymaga wychodzenia z domu, a rzetelna i uczciwa oferta nawet z 8 banków przychodzi do klienta w ciągu zaledwie 24 godzin. I to zupełnie za darmo. Jak to możliwe? Za pośrednictwem platformy www.akredo.pl wypełniamy 1 prosty wniosek. Na tej podstawie Akredo analizuje historię kredytową, a następnie oblicza zdolność kredytową w aż 8 bankach jednocześnie. Po upływie kilku godzin Klient otrzymuje gotowe oferty kredytów - dopasowane do wyrażonych we wniosku potrzeb i indywidualnej sytuacji finansowej. Może je samodzielnie porównać, skonsultować z bliskimi, przemyśleć. Bez pośpiechu, nacisków i presji tempa decyzji. Przejrzystość formuły ofert oraz zupełnie darmowa usługa również sprzyjają podjęciu najlepszej dla klienta decyzji. W najwygodniejszej dla niego formie, w najdogodniejszym dla niego miejscu i w czasie, którego potrzebuje na podjęcie decyzji.

Komplementarność usług

Firma Akredo to spółka powstała przy współpracy szwedzkich i polskich przedsiębiorców. Na polskim rynku kredytowym funkcjonuje z powodzeniem od 2014 roku w oparciu o sprawdzony szwedzki model doradztwa finansowego. Na czym dokładnie polega komplementarność usług fintechu Akredo w relacji klient – bank? To przede wszystkim wnikliwe profilowanie klientów na podstawie wymogów poszczególnych banków, w oparciu o skuteczne i sprawdzone narzędzia. Akredo podejmuje się analizy historii kredytowej klienta, potwierdzania dochodu, a już wkrótce również tworzenia profili behawioralnych w oparciu o analizę big data i social media. Banki otrzymują jednorazowo kompleksową wiedzę o potencjalnym kliencie i sprawdzone informacje, bez konieczności samodzielnej ich weryfikacji. Jest to ogromna wygoda i oszczędność czasu również dla klienta, który w ciągu kilku godzin staje się wiarygodnym ogniwem nawet dla 8 banków jednocześnie.

Kredyt zaufania

Konsultanci Akredo, oprócz rzetelnej i fachowej wiedzy, charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, wyczuciem i indywidualnym podejściem do Klienta. Nie ma mowy o uporczywym namawianiu, stronniczości czy nękaniu licznymi połączeniami. Bazując na wnikliwej znajomości rynku finansów, z dużą dozą elastyczności i kreatywnego myślenia konsultanci Akredo szukają najlepszych, optymalnych rozwiązań, zawsze dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Służą radą o dogodnej dla Klienta porze i w przystępnej formie.

Dzięki wypracowanym i wdrożonym przez Akredo wysokim standardom usług, pierwszą myślą osób chcących sprawdzić swoją zdolność kredytową i porównać oferty na rynku, jest skorzystanie z wszechstronnej i zupełnie darmowej platformy Akredo. Poznaj historię Janka [TUTAJ]

Finanse z głową, czyli żyj po swojemu

Ludzkie oblicze bankowości w modelu jaki dostarcza Akredo, daje potencjalnym i dotychczasowym klientom banków poczucie świadomego zarządzania własnymi finansami i komfortu w podejmowaniu działań i decyzji. „Przykłady naszych Klientów są dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Praktycznie każdy może płacić mniej, a my zrobimy wszystko, by pomóc w osiągnięciu tego celu" - dodaje współzałożyciel firmy, Paweł Weber.

Innowacja fintechu Akredo sprowadza się zatem do zrozumiałych finansów pod kontrolą, przewodnictwa po świecie finansów i życia w najlepszej jego wersji. Po prostu.

 


Dyrektor marketingu i współzałożyciel firmy Akredo,Paweł Weber. Fot. Akredo

Sprawdź ile zaoszczędzisz konsolidując swoje raty

Za pomocą szybkiego kalkulatora samodzielnie i "od ręki" sprawdzisz, ile jesteś w stanie zaoszczędzić konsolidując wszystkie swoje zobowiązania. Wystarczy wrzucić w szablon twarde dane - sumę zobowiązań, liczbę rat i ich łączną sumę. Następnie za pomocą suwaków dowolnie sprawdzaj parametry poszczególnych wariantów. Wybierz najbardziej optymalny dla siebie. Szybko, przy kawie, bez wychodzenia z domu i całkowicie za darmo. 
Kalkulator ON-LINE


Więcej faktów o finansach z głową

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE