Link 4 Loteria Stock

i

Autor: Adobe Stock Link 4 Loteria Stock

Samochód od wygrania

Jak zaoszczędzić na ubezpieczeniu samochodu i wygrać nowe auto? Sprawdź tutaj! Wielka loteria trwa!

2023-06-22 0:00 Materiał sponsorowany

Coraz chętniej szukamy oszczędności w domowych budżetach. Są jednak wydatki, które po prostu się opłacają. Do takich należy z pewnością ubezpieczenie samochodu. OC wiadomo – to obowiązek. Zapewnia ono ochronę tym, którym my wyrządzimy szkodę. Aby samemu uzyskać pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach, musimy sięgnąć po dodatkowe ubezpieczenia, a to dodatkowe koszty. W LINK4 jest inaczej. Już z pakietem OC możemy zyskać pomoc z zakresu assistance. A to nie koniec korzyści!

Ubezpiecz wybrane ryzyka

W LINK4 do OC możemy dodać Smart Casco. Ceny tej polisy zaczynają się już od 59 złotych przy autach poniżej 15 000 złotych wartości i kończą na 424 złotych dla pojazdów w granicach 25 000 – 40 000 złotych. Na czym polega oferta? Cena jest niższa niż pełnej polisy autocasco, ponieważ wybierasz tylko określone ryzyka. A do wyboru są trzy podstawowe rodzaje zagrożeń: „Żywioły”, „Szkoda całkowita” i „Kradzież auta”. Te warianty można ze sobą łączyć, np. wybierając szkodę całkowitą i żywioły albo wszystkie trzy naraz.

Smart Casco to mądry wybór dla oszczędnych, którzy nie chcą niepotrzebnie ryzykować, bo wiedzą, że to po prostu się nie opłaca. Dopiero kiedy nagle zostajemy bez samochodu, uświadamiamy sobie, jak wielki mamy problem. Naprawa czy zakup kolejnego auta to wielki wydatek, na który nie zawsze jesteśmy przygotowani.

Wraz z ubezpieczeniem casco dostępne jest też ubezpieczenie Szyby 24. W razie wybicia lub stłuczenia szyby do 3 tysięcy zł będziemy mieli zapewnioną jej naprawę lub wymianę.

NNW –chroń siebie i bliskich

finansowymi skutkami poważnych urazów spowodowanymi nieszczęśliwym wypadkiem w naszym samochodzie. 

Teraz polisa NNW, która dostępna jest w LINK4, zyskała dodatkowy atut. Jest nim szybkość rozpatrywania szkody. Wysokość składki uzależniona jest natomiast od sumy,  na którą chcemy się ubezpieczyć. Do wyboru są trzy kwoty – 10, 20 i 50 tysięcy złotych. Przy pakiecie OC/AC dostępne jest także NNW z sumą 100 tysięcy złotych.

Ochroń swoje zniżki

Każdy rodzaj ubezpieczenia to oferta dla oszczędnych. Zupełnie nową opcją dostępną w LINK4 do OC i pakietu OC+AC jest Ochrona Zniżki. Ta klauzula gwarantuje nam, że w przypadku pierwszej szkody, przy odnowieniu naszego ubezpieczenia na następny rok nie zapłacimy z tego powodu wyższej składki.

Kasa Wraca

Tylko w LINK4 możesz odzyskać część kosztów poniesionych na ubezpieczenie samochodu. W ramach promocji LINK4 Kasa Wraca otrzymasz na czas trwania polisy licencję na nawigację NaviExpert. Jeżeli będziesz regularnie jeździł z włączoną aplikacją, LINK4 będzie mógł ocenić Twój styl jazdy. Dzięki temu możesz liczyć na nagrodę stanowiącą nawet do 30% wartości składki! Warunkiem jej uzyskania jest brak szkód w okresie trwania polisy oraz jazda zgodna z przepisami – zwłaszcza z przestrzeganiem dozwolonych prędkości. 

Pakiet OC też daje wiele korzyści

Warto zwrócić uwagę, że już podstawowe ubezpieczenie OC w pakiecie daje nam szeroką ochronę i wiele dodatkowych korzyści. Ta obowiązkowa dla każdego posiadacza pojazdu polisa w LINK4 oferowana jest także wraz z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. 

W ramach tego produktu masz zapewnioną bezpłatną pomoc holownika na terenie całej Polski w sytuacji, gdy Twoje auto zostanie unieruchomione – np. wskutek wpadnięcia do rowu czy zderzenia z innym pojazdem. Dodatkowo w sytuacji wypadku lub kradzieży możesz liczyć na samochód zastępczy na okres, aż do 3 dni. A gdy podczas jazdy dojdzie do uszkodzenia opony lub opon (np. wskutek przebicia, pęknięcia czy wybuchu) w ramach assistance opony firma zapewnia wymianę koła na zapasowe. Jeżeli nie będzie to możliwe, pojazd zostanie odholowany do warsztatu, a LINK4 pokryje koszty naprawy uszkodzonej opony.

W LINK4 możemy w bardzo łatwy sposób skomponować sobie zestaw ubezpieczeniowy. Dołożyć te opcje, które nas interesują i sprawdzić, czy finalna cena składki jest dla nas odpowiednia. Jest jeszcze jeden ważny plus. Kupując ubezpieczenie, składkę możemy rozłożyć nawet na 4 raty. 

Aby wykupić polisę w LINK4, nie musisz wychodzić z domu – ubezpieczenie możesz kupić przez internet. Wystarczy, że masz dostęp do sieci, by w ciągu kilku chwil stać się właścicielem wybranego ubezpieczenia OC albo pakietu OC/AC.

Na stronie internetowej www.link4.pl dostępny jest praktyczny kalkulator OC, który łatwo wyliczy całkowity koszt polisy. Warto też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4.

Więcej informacji, w tym wszystkie limity i ograniczenia, znajdziemy w OWU na stronie link4.pl

Uwaga! Trwa Loteria Jubileuszowa LINK4! Do wygrania samochód i vouchery na paliwo

Teraz jest jeszcze jedna wielka korzyść z zakupu polisy LINK4. Z okazji 20. urodzin LINK4 trwa wielka Loteria Jubileuszowa. Daje ona szansę na wygranie nowiutkiej Toyoty Yaris Cross Hybrid wraz z ubezpieczeniem, ale także karty paliwowej ORLEN wartej 400 zł. Co trzeba zrobić, aby pomóc szczęściu? Wystarczy, że między 1 czerwca a 31 sierpnia 2023 roku kupisz lub przedłużysz polisę OC lub OC/AC w LINK4 i zarejestrujesz się  na stronie loteriaLINK4.pl, podając numer polisy.

Artykuł powstał we współpracy z Grupą PZU.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany