Jakie dokumenty są wymagane, by wziąć pożyczkę?

i

Autor: Materiały prasowe

LUDZIE PYTAJĄ, PROVIDENT ODPOWIADA

Jakie dokumenty są wymagane, by wziąć pożyczkę?

2022-08-02 16:15

W tym roku Provident Polska obchodzi 25-lecie działalności w Polsce. Z tej okazji najsilniejsza firma pożyczkowa na rynku dzieli się z czytelnikami „Super Expressu” odpowiedziami na pytania najczęściej zadawane przez klientów.

Kilka lat temu ubiegałam się o kilka tysięcy złotych pożyczki w banku i musiałam przynieść cały pakiet zaświadczeń i dokumentów. Teraz odmówili mi od razu, bo powiedzieli, że mniej niż 20 tys. zł nie pożyczą. A po co mi tyle? W pół roku tyle nie zarabiam! Dlatego dzwonię do was. Jakie dokumenty muszę przygotować, żeby dostać pieniądze?

Dagmara (57 l.) z Radomia                          

Pani Dagmaro, wProvidencie oferujemy pożyczkę osobom pełnoletnim mającym polskie obywatelstwo bez zbędnych formalności. Wystarczy złożyć wniosek opożyczkę, kontaktując się z naszym doradcą lub dzwoniąc na infolinię. Do wydania decyzji potrzebny będzie tylko pani dowód osobisty, dokument poświadczający dane adresowe oraz potwierdzenie, że ma pani dochód umożliwiający spłatę rat. Wzależności od przebiegu procesu oceny zdolności kredytowej, możemy poprosić jeszcze ozłożenie oświadczenia potwierdzającego dochody. Przy składaniu wniosku online (www.provident.pl) jest podobnie –wystarczy dowód, ale trzeba jeszcze mieć rachunek bankowy itelefon, bo wten sposób sprawdzamy tożsamość wnioskodawcy i dbamy, by nikt nie wziął pożyczki na dane innej osoby. Przy weryfikacji zdolności kredytowych za zgodą klienta korzystamy zdanych zewnętrznych dostarczanych przez BIK, BIGi czy CRIF. Dla naszych obecnych klientów z dobrą historią spłaty stosujemy uproszczone metody oceny zdolności kredytowej, przez co mogą łatwiej otrzymać pożyczkę.

Więcej informacji na stronie odpowiedzi.se.pl

Partnerem materiału jest Provident Polska SA

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki