Jan Hartman promuje kazirodztwo?

2014-10-01 4:00

Tonący brzytwy się chwyta? Z takiego założenia najpewniej wyszedł prof. Jan Hartman (47 l.) z Twojego Ruchu, którego partia niemal w każdym sondażu "nie wchodzi" do Sejmu. Co zrobił Hartman? Profesor UJ zszokował wszystkich tematem związków kazirodczych i chce rozpocząć debatę na ten temat w Polsce.

Tonący brzytwy się chwyta? Z takiego założenia najpewniej wyszedł prof. Jan Hartman (47 l.) z Twojego Ruchu, którego partia niemal w każdym sondażu "nie wchodzi" do Sejmu. Co zrobił Hartman? Profesor UJ zszokował wszystkich tematem związków kazirodczych i chce rozpocząć debatę na ten temat w Polsce. - To jest złamanie pewnego tabu. To jest pierwszy przypadek, kiedy w kraju europejskim zaczyna się dyskusja na temat prawa dotyczącego związków kazirodczych i w Polsce nie unikniemy tej dyskusji.

Swoimi skandalicznymi wypowiedziami już wywołał oburzenie

Jeśli chodzi o związki kazirodcze wśród rodzeństwa, to wiadomo z danych naukowych, że one są bardzo powszechne. Mówi się o około 10 procentach rodzeństw - przekonywał w Superstacji Hartman. Swoimi skandalicznymi wypowiedziami już wywołał oburzenie od lewej do prawej strony sceny politycznej. - Za nawoływanie do legalizacji kazirodztwa prof. Jan Hartmann powinien być pociągnięty do odpowiedzialności karnej - powiedziała w rozmowie z portalem Fronda.pl Krystyna Pawłowicz (62 l.) z PiS.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE