Człuchów: Jasnowidz Krzysztof Jackowski odnalazł ciało zakonnicy

2011-01-20 19:09

Słynny jasnowidz Krzysztof Jackowski (47 l.) znów pokazał swoje nadprzyrodzone moce. Nie wychodząc z domu w Człuchowie (woj. pomorskie), odnalazł w oddalonym o ponad 200 kilometrów Olsztynie zaginioną od kilku dni zakonnicę. Niestety, potwierdziła się jego mroczna wizja. Siostra Maria U. (+70 l.) była martwa. Utonęła w rzece.

Ciało kobiety zaczepiło się zakonnym habitem o konar drzewa pod wartkim nurtem Łyny. Gdyby nie wskazówka jasnowidza, pewnie jeszcze długo nikt by nie znalazł zakonnicy ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi.

Wyszła do kościoła

Maria U. wyszła z domu w sobotę rano. Razem z innymi siostrami miała iść na mszę. Jednak nigdy tam nie dotarła. Przerażone zakonnice natychmiast zgłosiły na policję jej zaginięcie i same zaczęły przeczesywać miasto. Przeczuwały, że stało się coś złego, ale wykluczały, że zakonnica uciekła albo co gorsza... popełniła straszny grzech - odebrała sobie życie.

Przeczytaj koniecznie: Jasnowidz Krzysztof Jackowski: Nie przewidziałem, że się zakocham w Kasi

Tymczasem z prośbą o pomoc do jasnowidza Jackowskiego zgłosiła się rodzina innego zaginionego, Pawła B. Jego bliscy zawieźli do Człuchowa zdjęcia i ubrania Pawła.

Jasnowidz swoim zwyczajem oglądał, przykładał do głowy i wąchał każdą z rzeczy. W końcu wpadł w trans. Swoją wizję przelał na mapę. I właśnie mapa Olsztyna z zaznaczonymi dwoma miejscami stała się podstawą do wysłania kilkudziesięciu policjantów na poszukiwania w okolicach wskazanych przez jasnowidza.

Wizja jasnowidza

Na efekt nie trzeba było długo czekać. Już po około dwóch godzinach wszyscy zbiegli się w miejsce, gdzie nurkowie natrafili na... obleczone w czarny habit ciało.

- To drugi raz, gdy we wskazanym przeze mnie miejscu jest ciało, ale kogoś innego niż szukałem - mówi nam sławny jasnowidz. - Policjanci nie zakończyli poszukiwań. Nadal wokół wskazanych przez Krzysztofa Jackowskiego miejsc przeczesują lasy i rzekę. Wciąż szukają jeszcze Pawła B.

Patrz też: Zaginięcie Iwony Wieczorek: Jasnowidz chce pozwać

Wizje Jackowskiego

Krzysztof Jackowski (47 l.) wykorzystuje swój dar jasnowidzenia od 20 lat. Rozwikłał wiele spraw kryminalnych. Oficjalnie policja raczej niechętnie przyznaje się do korzystania z jego usług. Ale wielka liczba podziękowań od policjantów, które Jackowski dostał za pomoc w rozwikłaniu różnych spraw, świadczy o tym, jak bardzo pomaga śledczym. Do tej pory pomógł w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1000 innych przypadków.

Anna Fic, rzecznik KWP w Olsztynie: Nie ignorujemy również tropów jasnowidzów

- W swoich działaniach bierzemy pod uwagę wszystkie możliwe wskazówki. Kiedy rodzina zaginionego dostarczyła nam informację od jasnowidza, to podjęliśmy odpowiednie działania. Nie wolno nam zignorować również takich tropów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE