Kołakowska zaszczepi Najmana i Górniak jadem z żaby? Co na to Szatan? "Komentery" Adama Federa

2021-04-22 20:10 Adam Feder pmar
jad zaby1
Autor: GRAFIKA SE Beata Rozpędska jad zaby1

Ze świata celebrytów co chwilę buchają opary absurdu, ale takiej kumulacji idiotyzmów dawno już nie było. Edyta Górniak twierdzi, że Lady Gaga pije krew niemowląt i jest służebnicą Szatana, Marcin Najman głosi, że przyjęcie szczepionki, to jak zjedzenie dziecka, a Viola Kołakowska przekonuje, że dobra na wszystko jest szczepionka z jadu żaby. Sprawą zajęli się komentatorzy "Komenterów". Filozof i pisarz Piotr Stankiewicz, Warszawski Dresik i Positive Marcin apelują do Polaków, żeby zostawili żaby w spokoju.

Komentery to program, w którym Adam Feder i jego goście oglądają i komentują najbardziej szokujące wiadomości, mówią na głos to, o czym inni boją się nawet pomyśleć. "Kambo naprawdę wzmocni wasz organizm, naprawdę go oczyści i pobudzi wasz układ immunologiczny do działania. I wtedy nie musicie się już naprawdę niczego bać. Jesteście bezpieczni. To mogę wam zagwarantować" - przekonuje Viola Kołakowska, ale goście komenterów apelują, aby nie wstrzykiwać sobie niczego z żaby, ani tym bardziej środka do wybielania toalet.

Zobacz poprzednie odcinki "Komenterów":

Polska policja gorsza niż MAFIA? Policjanci mogą bezkarnie pałować Polaków?! "Komentery" Adama Federa

Warszawski Dresik zobaczył mężczyznę w sukience i szpilkach. Co za ROZJAZD! "Komentery" Adama Federa

Artur „Baca”Bacowski wyzywa Morawieckiego NA BITKĘ! Co na to premier? „Komentery” Adama Federa

Czy "rosnące zarobki Polaków irytują Niemców"? Dlaczego Warszawskiego Dresika i filozofa Piotra Stankiewicza nie śmieszą memy o Lagunie? Za co Positive Marcin zapłaciłby Lechowi Wałęsie 20 tysięcy złotych?

Kołakowska zaszczepi Najmana i Górniak jadem z żaby? Co na to Szatan? "Komentery" Adama Federa.

Obejrzyj najnowsze "Komentery", program, w którym ludzie z różnych "baniek" i "światów"komentują najciekawsze newsy. Gwarantujemy, że będziesz zwijać się ze śmiechu!

Podobało się? Sprawdź również i te odcinki:

Przerażająca wizja! Żeby przeżyć będziemy walczyć i kraść. Komentery Adama Federa [WIDEO]

On jest ZAJ******. Warszawski Dresik i Polski Ken RAZEM oglądają teledysk Maty. Komentery Adama Federa

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze