Londyński trop ws. Iwony Wieczorek! Dziewczyna ukrywa się w Wielkiej Brytanii?

2013-11-19 9:34

Poszukiwania zaginionej przed trzema laty Iwony Wieczorek wciąż trwają. Śledczy zajmujący się tą sprawą badają sprawdzają każdy trop. Teraz dostali informację, że ktoś widział dziewczynę w Londynie.

Jak donosi portal rmf24.pl, nie ma tygodnia, aby do śledczych nie trafiła informacja dotycząca zaginięcia Iwony. Ostatnio dostali sygnał, że może się ukrywać w Londynie.

ZOBACZ: Jasnowidz znalazł spódnicę, w którą ubrana była Iwona Wieczorek?

Informacja na temat rzekomego pobytu dziewczyny w Wielkiej Brytanii jest teraz szczegółowo analizowana. Podobnie jak wszystkie inne, które docierają do policjantów. Niedawno udało się nawet dotrzeć do mężczyzny, który zdaniem anonimowego informatora miał przechwalać się w jednym z pubów, że uprowadził Iwonę.

- Udało się dotrzeć do mężczyzny, który rzekomo miał tego dokonać, ten trop się nie potwierdził, ale wersja śledcza dotycząca uprowadzenia Iwony Wieczorek cały czas jest brana pod uwagę - powiedziała "Faktowi" kom. Joanna Kowalik-Kosińska, rzecznik pomorskiej policji.

ZOBACZ: Iwona Wieczorek porwana i otruta?

Do rozwikłania zagadki zaginięcia Iwony Wieczorek powołany został specjalny zespół policjantów. Jego członkowie badają każdy sygnał, każdy trop, wychodząc z założenia, że dopóki nie znaleziono ciała dziewczyny, dopóty istnieje szansa na odnalezienie jej żywej.

Nasi Partnerzy polecają