Magda Walach: ile dał mi taniec!

2008-06-03 14:10

Wygrała VII edycję "Tańca z gwiazdami" i szturmem zdobyła serca jury i telewidzów. Teraz, gdy emocje opadły, Magda Walach opowiada nam o tym, czym był dla niej udział w programie.

- Jak może Pani podsumować swoją przygodę w programie "Taniec z gwiazdami"?

Wspaniała przygoda, fantastyczne przeżycie. 13 tygodni wzmożonego wysiłku, ale w zamian sporo satysfakcji, chyba nam się udało kilka razy ładnie zatańczyć. Na pewno było warto  zdobyć się na odwagę  i spróbować swoich sił w „Tańcu z gwiazdami”

- Co Pani dał taniec i wygrana w programie?

Udział w programie pozwolił mi poznać kilkanaście różnych tańców. Sam taniec sprawił mi wiele radości i dostarczył sporo frajdy. Wygrana cieszy, bo udało nam się wraz z Czarkiem Olszewskim zdobyć uznanie widzów i zyskać ich sympatię, a o to nie zawsze łatwo.

- Który z tańców szczególnie Pani lubi i dlaczego?

Szczególnie miło wspominam walca angielskiego, który tańczyliśmy do pięknej muzyki. Zwiewny kostium pomógł mi jeszcze lepiej poczuć charakter tańca.

- Czy zamierza Pani kontynuować treningi albo np. namówić męża na kurs tańca?

Kontynuowanie treningów raczej będzie niemożliwe, ponieważ mam inne zobowiązania zawodowe, do których muszę wrócić. Kurs tańca w tej chwili to byłoby dla mnie chyba zbyt dużo.

- Czy zamierza Pani jeździć corvettą, którą wygrała Pani w programie?

Na pewno nie odmówię sobie tej odrobiny szaleństwa.

- Jakie ma Pani plany prywatne i zawodowe na najbliższe tygodnie?

   Rozpoczynam pracę nad drugą serią serialu w reżyserii Patryka Vegi „Twarzą w twarz”, który będziecie Państwo mogli zobaczyć już jesienią w telewizji TVN.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE