Marsz PiS i TV TRWAM: ZAMIESZKI mogą wywołać pseudokibice?

2012-09-28 19:35

Marsz PiS, Solidarnej Polski, Solidarności i Radia Maryja planowany jest na 29 września 2012 roku. Czy podczas uroczystości dojdzie do zamieszek? Czy pseudokibice sprofanują uroczystość?

Marsz OBUDŹ SIĘ POLSKO, czyli marsz Prawa i Sprawiedliwości, Solidarnej Polski, Solidarności oraz obrońców telewizji TRWAM zaplanowany jest na 29 września 2012 roku.

Marsz rozpocznie się o godzinie 11.30 na Placu Trzech Krzyży w Warszawie, później, o 13.00 odbędzie się msza święta, a po niej marsz ulicami miasta.

Ku zaskoczeniu niektórych osób, w marszu wezmą udział kibole głoszący hasło: "Żądamy zwolnienia więźniów politycznych Piotra Staruchowicza i Wojciecha Brauna".

Czy pseudokibice wywołają zamieszki i sprofanują tak ważną uroczystość? Jakie jest Wasze zdanie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE