MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA chce delegalizacji SLD!

2012-11-18 20:01

Robert Winnicki, szef Młodzieży Wszechpolskiej zapowiedział złożenie wniosku o delegalizację SLD. Wniosek ma być odpowiedzią na chęć delegalizacji ONR i Młodzieży Wszechpolskiej przez Ruch Palikota i SLD.

Szef Młodzieży Wszechpolskiej Robert Winnicki zapowiedział złożenie wniosku o delegalizację SLD. Wniosek złożony przez Młodzież Wszechpolską jest odpowiedzią na chęć delegalizacji ONR i MW wyrażoną przez SLD i Ruch Palikota po zamieszkach z 11 listopada 2012 roku.

Winnicki przekonuje, że SLD i Ruch Palikota są groźne dla życia państwowego.

- To SLD powinien być strukturą, na której działanie nie ma przyzwolenia w państwie polskim. To SLD i Ruch Palikota są właśnie tą nową bolszewią, nie tylko nową, a i wręcz starą, i to nad delegalizacją tych właśnie struktur należałoby się zastanowić, bo są one groźne dla życia narodowego i państwowego - powiedział prezes MW na konferencji prasowej przed pomnikiem Romana Dmowskiego w Warszawie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE