Zmarł Marcin Mayzel - syn Zofii Merle, reżyser "Na dobre i na złe"

2013-07-07 11:07

Nie żyje Marcin Mayzel (42 l.), syn Zofii Merle i jej męża Jana. Marcin Mayzel zmarł 2 lipca 2013 roku, a jego pogrzeb odbędzie się 8 lipca na warszawskich Powązkach. Marcin Mayzel był reżyserem "Na dobre i na złe" i innych znanych polskich seriali: "Prosto w serce" i "Paradoks". Nie wiadomo jaka była przyczyna śmierci syna Zofii Merle.

Kim był Marcin Mayzel?

Marcin Mayzel to jedyny syn Zofii Merle i Jana Mayzela. Urodził się 21.04.1971 roku w Warszawie. W 1998 roku ukończył Wyższe Studium Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej PWSFTviT w Łodzi.

Syn Zofii Merle zmarł 2 lipca w Warszawie. Jego pogrzeb odbędzie się 8 lipca o godzinie 14.00 w Kościele Św. Karola Boromeusza na warszawskich Powązkach - podaje portal "filmpolski.pl".

>>> Jolanta RZACZKIEWICZ NIE ŻYJE. Zmarła Rzaczkiewicz, PIELĘGNIARKA z NA DOBRE i NA ZŁE

Marcin Mayzel w latach 1999-2003 był drugim reżyserem i asystentem reżysera w "Na dobre i na złe". Pracował także jako drugi reżyser przy serialach: "Prosto w serce", "Paradoks". Jako aktor pojawił się w kilku odcinkach na "Na dobre i na złe" w roli doktora Mayzela, jednego z lekarzy w Leśnej Górze.

Na Facebooku zmarłego Marcina Mayzela jego pogrążeni w żałobie znajomi umieszczają komentarze z wyrazami współczucia dla rodziny. Pojawiło się też specjalne wideo pożegnalne w hołdzie jego pamięci.

ZOBACZ WIDEO z Marcinem Mayzelem:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE