Wróżbita Maciej

i

Autor: SE

Nastąpi nasilenie działań wojennych na Ukrainie?! Wróżbita Maciej nie ma wątpliwości

2022-05-07 21:38

Wojna na Ukrainie trwa już blisko trzy miesiące. Co się może wydarzyć za naszą wschodnią granicą w najbliższych miesiącach? Głos w sprawie zabrał pochodzący z Wałbrzycha wróżbita Maciej Skrzątek. Niestety nie ma on dobrych wieści.

Wojna na Ukrainie wybuchła 24 lutego 2022 roku. Trudno jest wyrokować, co jeszcze strasznego może wydarzyć się za naszą wschodnią granicą. Wiele razy na naszych łamach opisywaliśmy przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego na temat konfliktu zbrojnego na Ukrainie. Teraz głos w sprawie wojny zabrał także wróżbita Maciej Skrzątek. - Przewiduję, że działania wojenne się zdecydowanie nasilą, nasilą się wraz z 11 maja. Po 11 maja będzie ostrzej i będzie groźniej, a to dlatego, że tego dnia – 11 maja 2022 roku - planeta Jowisz przechodzi do znaku Barana. A to oznacza nasilenie działań wojennych, wręcz natężenie działań agresywnych, a więc tutaj może wchodzić w grę nie tylko Rosja i Ukraina, ale też inne państwa mogą dołączyć do konfliktu – przewiduje wróżbita Maciej na łamach pomponik.pl.

Z kolei kilka dni temu jasnowidz Krzysztof Jackowski mówił o tzw. "żółwim konflikcie". - To to, że to, co się dzieje w tej chwili na Ukrainie, to jest właśnie wprowadzenie takiego czasu „żółwiego konfliktu”. Czyli działania będą dalej żółwie, takie nijakie i zwróćmy uwagę: drugi miesiąc trwa ten konflikt, jedna piąta Ukrainy jest zajęta. Dużo i nie dużo dla wroga, natomiast ten konflikt cały czas ma takie żółwi scenariusz. Wydawać by się mogło, że tak jest i nie ma w tym żadnej taktyki, ale ja się obawiam, że w tym taktyka Rosji jest bardzo istotna - opowiadał.

Sonda
Czy wierzysz jasnowidzom?
Jasnowidz Jackowski zobaczył DWIE UKRAINY w swojej wizji przyszłości! Co stanie się za wschodnią granicą?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE