Maciej Skrzątek, wróżbita Maciej

i

Autor: Baranowski/AKPA Maciej Skrzątek, wróżbita Maciej

Lada dzień Polskę ogarnie chaos, zabiorą nam wolność i narzucą reżim?! Porażająca przepowiednia Wróżbity Macieja!

2021-10-23 13:30

Wróżbita Maciej jest jedną z najbardziej znanych postaci w swojej branży. Poważną konkurencją jest dla niego m.in. jasnowidz Jackowski. Obaj panowie często dzielą się z fanami swoimi wizjami. Ich przepowiednie na 2021 rok często nie napawają optymizmem. Teraz Wróżbita Maciej podzielił się wstrząsającym ostrzeżeniem dotyczącym najbliższych wydarzeń w naszym kraju. Twierdzi, że władza zabierze nam wolność i narzuci reżim. Dalsza część jego przepowiedni paraliżuje jeszcze bardziej...

Wróżbita Maciej ostrzega Polaków przed niekorzystnym układem planet, który jego zdaniem będzie zachętą dla rządzących do ograniczenia Polakom ich wolności. Ludzie zaczną się buntować, cały kraj opanuje chaos.

NIE PRZEGAP: Ilona Ostrowska w końcu bierze ślub?! Zobaczcie, kim jest narzeczony gwiazdy serialu "Ranczo"

- [...] Rząd zaraz nam coś narzuci typu obostrzenia lub wrogie ustawy, a my będziemy się buntować i krzyczeć wniebogłosy: "A gdzie nasza wolność?". To właśnie taki układ będzie prowokował społeczeństwo do jakichś zrywów, strajków, protestów i ogólnego sprzeciwu. Zresztą już moje słowa się sprawdziły, bo tak jak pisałem 12 dni temu, że za chwilę nastąpi ograniczenie swobód i doświadczymy reżimu, to wczoraj nasz rząd już ogłosił, że wkrótce jest możliwy powrót obostrzeń w związku z pandemią - alarmuje Wróżbita Maciej.

Przepowiednie 2021: Wróżbita Maciej straszy katastrofą!

To nie koniec przerażającej przepowiedni. Wróżbita Maciej straszy katastrofą, której powodem jest dużo większa niż zazwyczaj siła Plutona. Zdaniem ezoteryka może dojść nawet do wojny.

- To on odpowiada za masowe zniszczenia, kataklizmy, katastrofy, epidemie, a nawet wojny. Jesteśmy naprawdę w bardzo trudnym czasie. I na koniec też coś ważnego: na niebie dochodzi do bardzo niepokojącego aspektu. Ten aspekt rzutujący na cały świat może spowodować wszelkie katastrofy w szczególności te związane z ogniem typu wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi, jakieś podpalenia, pożary. Ta niszczycielska energia może spowodować nawet jakieś działania zbrojne, wojenne i może określać bombardowanie oraz zniszczenie czegoś. Ten niebezpieczny aspekt może ostrzegać przed śmiercią większej liczby ludzi - ostrzega Wróżbita Maciej.

NIE PRZEGAP: Polska tenisistka wyjawiła prawdę o mężu Radwańskiej i ich relacji. Wszystko było tajemnicą

Sonda
Wierzysz w przepowiednie Wróżbity Macieja?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE