Nie żyje Rafał Poniatowski. Znany dziennikarz walczył ze straszną chorobą. Miał tylko 48 lat...

Nie żyje Rafał Poniatowski
Autor: Stanisław Kowalczuk/East News Nie żyje Rafał Poniatowski

Nie żyje Rafał Poniatowski. Znany dziennikarz i reporter związany z wieloma redakcjami - m.in. "Faktów" TVN, TVN24, a także RMF FM i Telewizją Puls. Rafał Poniatowski zmarł po kilkuletniej walce z nowotworem. O swoje chorobie publicznie powiedział w 2018 roku w wydaniu "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz miał 48 lat.

Rafał Poniatowski nie żyje

Widzowie TVN-u z pewnością kojarzą jego twarz z serwisów informacyjnych. Rafał Poniatowski był reporterem TVN24. Wcześniej współpracował z Telewizją Puls oraz radiem RMF FM. Z wykształcenia był... muzykiem. Ukończył Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Wśród znajomych znane było jego poczucie humoru. Poniatowski od kilku lat toczył batalię z nowotworem: zdiagnozowano u niego czerniaka. Na badaniach okazało się, że komórki nowotworowe zaatakowały inne organy. Onkolodzy dawali mu kilka tygodni życia. On jednak postanowił spróbować, oprócz leczenia onkologicznego, metody Simontona, czyli niczego innego jak psychoterapii. Te dwie drogi leczenia - ciała i umysłu - przyniosły dobre efekty. Choroba w przypadku Rafała Poniatowskiego została zastopowana. Niestety ostatecznie Rafał Poniatowski przegrał walkę z chorobą. 

Złe informacje! Stan Borys po szczepieniu podupadł na zdrowiu. Groził mu kolejny udar?!

Jaki majątek zgromadził Krzysztof Krawczyk? Jaką miał emeryturę?

- Zachorowałem, dostałem wyniki, z których mogłem wywnioskować, że umrę bardzo szybko. Każdy z pacjentów tak sobie myśli, jak dostanie wyniki - wspominał dziennikarz i dodał - Można zacząć o tym myśleć inaczej, bo tak naprawdę nie wiem, kiedy umrę. Nikt z nas nie wie, kiedy umrze. Można sobie taką myśl, która bardzo stresuje, przerobić na myśl pod tytułem "tak naprawdę nie wiem, kiedy odejdę" - mówił kilka lat temu Rafał Poniatowski. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze