Niebywałe! Kaczyński chce być jak Gierek!

2013-10-08 15:19 mkoz

Jarosław Kaczyński spotkał się z mieszkańcami Ursynowa, aby zachęciać ich do udziału w referendum. Złożył równiez obietnice, które mają zostać zrealizowane, jeśli prezydentem Warszawy zostanie kandydat PiS, prof. Piotr Gliński.

Podczas przedreferendalnego spotkania z mieszkańcami Ursynowa, prezes PiS Jarosław Kaczyński przekonywał, żeby wzięli udział w referendum dotyczącym odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz. Ponadto, nie obyło się bez deklaracji i obietnic, co zostanie zrobione, jeśli prezydentem stolicy zostanie kandydat Prawa i Sprawiedliwości.

ZOBACZ: Kaczyński jak chorągiewka. Raz za, raz przeciw referendum

Kaczyński zapowiedział wprowadzenie zakazu lotów samolotów nad Ursynowem.

- Oczywiście, że tego rodzaju loty, i ze względu na spokój mieszkańców, i ze względów bezpieczeństwa, nie mogą się odbywać. I to odwołamy. Jeżeli ja mówiłem o huku, o uniemożliwianiu normalnego życia, to ja mówiłem o czymś, co ma szerszy aspekt - przekonywał Kaczyński.

ZOBACZ: Referendum w Warszawie. Gronkiewicz-Waltz i tak wróci do Ratusza

Ponadto prezes PiS przedstawił pomysł na rozwiązanie problemu mieszkaniowego w stolicy. Chce w tej kwestii wzorować się na...Edwardzie Gierku i wybudować 300 tysięcy mieszkań.

- Mamy program mieszkaniowy. Chcemy doprowadzić do tego, żeby w Polsce przynajmniej te 300 tysięcy mieszkań, czyli tyle co za Gierka, 300 tysięcy mieszkań budowano. To pozwoli w ciągu iluś tam lat rozwiązać problem mieszkaniowy - powiedział Jarosław Kaczyński.

{% load polls_tags %}

{% get_poll 9588 request.path %}

Najnowsze