Toruń: Chuligani zdewastowali sygnalizatory. Posiedzą

2010-07-21 16:59

Na gorącym uczynku toruńscy policjanci zatrzymali trójkę młodych chuliganów, którzy bezinteresownie, z nudów niszczyli stojące przy jednej z ulic sygnalizatory świetlne. Gówniarze wpadli dzięki informacji od anonimowego świadka zdarzenia. Za niszczycielski wybryk mogą trafić na kratki nawet na 5 lat.

O incydencie poinformowała na swojej stronie internetowej Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy. Zatrzymani mężczyźni mają od 19 do 24 lat. Zdewastowane sygnalizatory stały na toruńskim osiedlu Rubinkowo, przy skrzyżowaniu Szosy Lubickiej i ulicy Olimpijskiej.

Gdy tylko oficer dyżurny toruńskiej Komendy Miejskiej Policji dostał zgłoszenie od zaniepokojonego świadka, wysłał na miejsce zdarzenia patrol. Policjanci zobaczyli tam dwa wyrwane sygnalizatory i trzech, znęcających się nad światłami mężczyzn.

Toruńscy drogowcy oszacowali straty na kilka tysięcy złotych. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE