Opiekujemy się klientem od przygotowania inwestycji do przyłączenia do sieci

2021-11-25 0:05
Energa naziemna 21
Autor: Materiały prasowe

Energa Obrót, spółka z Grupy ORLEN, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, poprzez poszerzenie oferty o instalacje fotowoltaiczne. Oferta fotowoltaiki od Energi Obrotu jest jedną z wielu dostępnych na rynku. Co ją wyróżnia od ofert konkurencyjnych? Na pytania odpowiadają: Marcin Dawidowski, dyrektor Departamentu Sprzedaży Rynku Masowego i Remigiusz Markizański, kierownik Wydziału Sprzedaży Paneli Fotowoltaicznych

Marcin Dawidowski:

Oferta Energi Obrotu jest szyta na miarę potrzeb każdego klienta i warunków technicznych jego nieruchomości. Pracujemy na wysokiej jakości komponentach, przykładamy uwagę do najmniejszych detali. Stale rozszerzamy naszą ofertę o różnego rodzaju nowinki techniczne. Zależy nam, aby nasi klienci czuli się zaopiekowani na każdym etapie inwestycji i eksploatacji instalacji fotowoltaicznej.

Marcin Dawidowski
Autor: Materiały prasowe Marcin Dawidowski

Remigiusz Markizański:

Swoje działania opieramy na pięciu podstawowych filarach – stabilności, ekologii, nowoczesności, profesjonalizmie oraz wygodzie. Jako część Grupy ORLEN i jedna z czterech największych krajowych spółek energetycznych mamy ugruntowaną pozycję na rynku. Zapewniamy inteligentne, energooszczędne i ekonomiczne rozwiązania. Wybieramy nowoczesne technologie, zapewniające długoletnią pracę i bezawaryjność, mamy także fachowe ekipy monterskie. Co jednak najważniejsze, jesteśmy z klientem na każdym etapie inwestycji – od przygotowania i przedstawienia oferty, przez montaż, po przyłączenie instalacji do sieci dystrybucyjnej. Wszystkie formalności bierzemy na siebie.

Markizański Remigiusz
Autor: Materiały prasowe Remigiusz Markizański

Aby skorzystać z oferty Energa Obrót i umówić się na bezpłatną wizję lokalną, należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.energa.pl/fotowoltaika lub zadzwonić pod numer tel.: 555 555 505.