Oskroba wspiera akcję „Gwiazdkowe Marzenia”

i

Autor: Materiały prasowe

Tradycja i nowoczesność

Oskroba wspiera akcję „Gwiazdkowe Marzenie”

2022-12-07 15:33

Niegdyś mała piekarenka, dziś – duża firma z czterema zakładami produkcyjnymi! Mowa o Piekarni Oskroba, rodzinnej firmie z Celestynowa, której wypieki są znane i cenione zarówno w Warszawie, jak i w całej Polsce.

Przedsiębiorstwo angażuje się w wiele różnych akcji, m.in. udzielając wsparcia organizacjom pożytku publicznego, organizując dożynki, festyny i ciekawe konkursy. W tym roku, kolejny już raz, firma dołączyła do akcji „Gwiazdkowe marzenie”!

Tradycja i nowoczesność

Piekarnia Oskroba ceni tradycję, co w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i wysokiej jakości surowcami sprawia, że jej produkty są tak pyszne! Firma ma własne laboratoria, w których stale kontroluje jakość surowców używanych do wypieków. Obecnie Oskroba dysponuje aż czterema dużymi zakładami produkcyjnymi, dzięki czemu wypieki są dostępne w odwiedzanych przez nas dyskontach, marketach i sklepach firmowych. Firma dzieli się z konsumentami nie tylko smacznymi wypiekami, lecz także wiedzą na temat pieczywa.

Szeroka oferta produktów

W asortymencie Piekarni Oskroba znajdziemy bogaty asortyment wypieków. Firma oferuje smaczne i zdrowe chleby przygotowane na zakwasie i z naturalnych składników, z różnymi dodatkami, takimi jak żurawina, czarnuszka czy suszone pomidory. To także nasze ulubione bułki – kajzerki, sznytki, grahamki i bagietki. Czy wyobrażamy sobie tłusty czwartek bez pączka? Albo urodziny bez tortu? W Piekarni Oskroba wykwalifikowani cukiernicy dbają zarówno o smak, jak i kuszący wygląd słodkości, którymi można rozkoszować się na co dzień.

Oskroba na święta

Jak co roku na początku grudnia, Piekarnie Oskroba wprowadzają do swoich sklepów firmowych specjalny asortyment produktów świątecznych. Wśród nich można znaleźć makowiec i piernik długodojrzewajacy oblane pyszną czekoladą, wyśmienite ciasto fantazja makowa czy wspaniałe paszteciki z kapustą i grzybami. Dodatkowo przez cały grudzień w Piekarniach Oskroba klienci będą mogli znaleźć szereg ciekawych promocji. Piekarnia Oskroba angażuje się w różne akcje, a w tym roku firma ponownie dołączyła do „Gwiazdkowego marzenia”!

Weź udział w konkursie

W ramach akcji „Gwiazdkowe Marzenie” najmłodsi mogą wygrać atrakcyjne nagrody! Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać list i opowiedzieć w nim o swoim najskrytszym marzeniu. Zgłoszenia wraz ze zdjęciami uczestników są przyjmowane na stronie gwiazdkowemarzenie.se.pl do 18 grudnia br. Najciekawsze i najpiękniejsze listy zostaną nagrodzone! W tym roku mamy 100 pięknych prezentów!

Laureatów zaprosimy na wielką galę, która odbędzie się 21 grudnia! Będzie Mikołaj, który wręczy prezenty, koncert gwiazdy Kai Gniecioszek, z którą wspólnie zaśpiewamy kolędy! Niespodzianki pomogli ufundować burmistrzowie dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany, Ochota, Rembertów, Śródmieście, Ursynów, Wilanów i Wola.

Zachęcamy do udziału!

Na listy czekamy do 18 grudnia na stronie gwiazdkowemarzenie.se.pl

Gorączka świątecznych zakupów

i

Autor: Materiały prasowe