Policja wkroczyła na boisko w Poznaniu! Race na boisku! Ostatnia kolejka Lotto Ekstraklasy. ZAPIS RELACJI NA ŻYWO

2018-05-21 0:03

Za nami ostatnia kolejka Lotto Ekstraklasy, po której poznaliśmy odpowiedź na najważniejsze pytanie: kto będzie mistrzem Polski? Najbliżej wygrania ligi była Legia Warszawa i to właśnie warszawianie mogą cieszyć się z kolejnego tytuły mistrza Polski.

Na tę niedzielę od tygodnia czekają kibice: Legii, bo są przekonani, że ich drużyna wywiezie z Poznania korzystyny rezultat, i Jagiellonii, bo liczą, że uda się wygrać z Wisłą Płock i przy zwycięstwie Lecha, sięgnąć po mistrzostwo. Emocji więc z pewnością nie zabraknie - zarówno na boisku, jak i na trybunach. Początek niedzielnych spotkań zaplanowano na godzinę 18. I choć wszyscy życzyliby sobie wielkiego piłkarskiego święta, to niestety nie obyło się bez zgrzytów. Władze rozgrywek Lotto Ekstraklasy zdecydowały, że w przypadku ewentualnego zdobycia mistrzostwa przez Legię, piłkarze odbiorą medale dopiero w Warszawie, a nie w Poznaniu, ze względów bezpieczeństwa.

Na SE.pl będziemy zbierać dla Was wszystkie najważniejsze informacje z boiska, pokażemy oprawy oraz zaprezentujemy najważniejsze opinie.

RELACJA NA ŻYWO - KLIKNIJ F5, ABY ODŚWIEŻYĆ

20.05 Wszystkie mecze ostatniej kolejki Lotto Ekstraklasy już się zakończyły. Jagiellonia wygrała z Wisłą Płock 2:1, zaś Legia do momentu przerwania spotkania z Lechem, prowadziła 2:0. Czy drużyna z Poznania zostanie ukarana walkowerem? Poniżej komunikat władz ligi:

20.00 Przy Bułgarskiej do akcji wkroczyła policja. Zawodnicy zeszli już do szatni:

19.55 Na boisko w Poznaniu wkroczyła policja. Funkcjonariusze stoją blisko trybuny, skąd poleciały race na boisko. Mecz Lech - Legia został przerwany przy wyniku 0:2 dla warszawian. Smutne obrazki z Wielkopolski. Ze sportem nic to wspólnego nie ma:

19.45 Mecz w Poznaniu został przerwany przez sędziego. Pseudokibice wrzucili na boisko race:

19.40 Legia strzela bramkę na 2:0. Drużyna z Warszawy coraz bliżej mistrzostwa!

19.35 A tymczasem w Białymstoku Jagiellonia prowadzi 2:1!

19.30 Oprawa Lecha na krótkim filmiku:

19.20 Korekta wyniku na Podlasiu. Sędzia dopatrzył się faulu i anulował bramkę. Nadal 1:1

19.15 Zaczynamy drugą połowę. I od razu zmiana wyniku w Białymstoku. 1:2 prowadzi Wisła Płock.

18.50 Tuż przed przerwą Jagiellonia wyrównuje! 1:1 w Białymstoku.

18.45 I mamy zmianę rezultatu w Płocku! Wisła na prowadzeniu!

18.30 W Białymstoku cały czas 0:0. Takie wyniki oznaczają, że mistrzem zostanie drużyna ze stolicy.

18.15 Legia Warszawa wychodzi na prowadzenie! GOLA zdobywa Vesović.

18.12

18.06 Rozpoczął się mecz w Poznaniu.

18.05 Tymczasem w Białymstoku atmosfera wielkiego piłkarskiego święta:

18.00 Piłkarze obu drużyn zostali powitani soczystą porcją gwizdów. Za chwilę zacznie się mecz.