Paweł M. ps. Misiek w rękach policji. To on z kolegami zabił Tomasza C. "Człowieka"?

2011-03-09 15:30

Pseudokibic Wisły Kraków, Misiek, został zatrzymany rano przez policję. Akcja funkcjonariuszy miała miejsce najprawdopodobniej w związku z zabiciem pseudokibica Cracovii - Tomasza C., ps. Człowiek.

17 stycznia br. doszło do zabójstwa Tomasza C. na krakowskim osiedlu Kurdwanów. Kibola Cracovii zabiła grupa osób, która rzuciła się na Człowieka z maczetami i nożami.

Przypomnijmy, że Tomasz C. został osaczony przez kiboli Wisły Kraków i początkowo próbował uciekać samochodem. Napastnicy z wyciem silników ruszyli za nim w pościg. Uderzali w audi 30-latka, usiłowali zepchnąć go z drogi. Uciekający mężczyzna w panice stracił panowanie nad kierownicą. Wbił się w budynek niewielkiej cukierni.

Krótko po tym został zabity.

Przeczytaj koniecznie: Kraków: Kibol Cracovii - Tomasz C. zasiekany maczetami

Jak donosi portal gazeta.pl, Misiek zostanie doprowadzony do prokuratury.

Zatrzymany Paweł M. jest świetnie znany krakowskiej i ogólnopolskiej policji. W 1998 roku trafił do więzienia na 6,5 roku za rzut nożem z trybun we włoską gwiazdę piłki nożnej Dino Baggio.

>>> Stop KIBOLOM na boisku - Rywal to nie Legia czy Lech, ale stara kurwa

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany