DRAMATYCZNY WYPADEK w Nowej Pasłęce: Pijacki rajd ZAKOŃCZYŁ SIĘ ŚMIERCIĄ

2011-07-05 4:00

Im więcej pił, tym bardziej wierzył, że jest mistrzem kierownicy. Niestety, pewnego dnia Adrian K. (20 l.) postanowił przekonać o tym także swojego kolegę, Pawła M. (+19 l.). I zabrał go na pijacki rajd po okolicy. Efekt - auto zostało kompletnie rozbite, Paweł nie żyje, a ranny Adrian leży w szpitalu.

Przez znajomych Adrian nazywany był fircykiem. Był gotów na wszystko, byle tylko komuś zaimponować. Ale kiedy kupił używanego peugeota 406, zupełnie mu odbiło. Nazwał go francuskim ferrari i zaczął się chwalić, że po flaszce sam Kubica nie ma z nim szans.

Jeździł po pijaku

Często udawał rajdowca na wąskich drogach wokół Nowej Pasłęki (woj. warmińsko-mazurskie). Wielokrotnie robił to pod wpływem alkoholu. Długo udawało mu się wychodzić z tych wyścigów bez szwanku. Aż do feralnego dnia, kiedy pojechał z nim Paweł.

Przeczytaj koniecznie: Szok! Kierowca przeżył ten wypadek!

Auto pędziło z wielką prędkością. Nagle wyleciało z drogi na ostrym zakręcie. Potem koziołkując zatrzymało się w rowie. Stary peugeot w jednej sekundzie zamienił się w jedną wielką kupę pogiętej blachy. Strażacy musieli rozcinać metal specjalnymi piłami, żeby wydobyć znajdujących się wewnątrz chłopaków.

Zginął na miejscu

Niestety, okazało się, że Paweł nie żyje. Zginął na miejscu. Adrian K. z wypadku wyszedł bez zagrażających życiu obrażeń. Prawdopodobnie prosto ze szpitala trafi do policyjnej celi. Grozi mu do ośmiu lat więzienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany