PiS nie potrafi CIESZYĆ SIĘ z EURO. POLACY są ZACHWYCENI

2012-06-06 15:23

Politycy PiS nie potrafią docenić szansy, jaką są dla Polski Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012. Według szefa klubu PiS Mariusza Błaszczaka, Euro będzie organizacyjną porażką naszego kraju. Polityk krytykuje zwłaszcza stan polskich dróg, podkreślając, że rząd nie wywiązał się ze swoich obietnic i zapowiedzi.

Jedyne co podoba się szefowi klubu PiS Mariuszowi Błaszczykowi w temacie Euro to stadiony. Polityk podkreśla jednak, że ich dobre przygotowanie to zasługa tylko i wyłącznie samorządów.

Błaszczak krytykuje stan polskich dróg i kolei. W Programie Pierwszym Polskiego Radia wypomina rządowi, ze nie wywiązał się ze swoich obietnic.

Krytykuje zwłaszcza stan krajowych dróg i kolei.

- Wiele do życzenia pozostawia także przygotowanie Polski do zabezpieczenia Euro - powiedział Błaszczak. Według niego za bezpieczeństwo podczas Euro w Polsce odpowiadają osoby mał doświadczone, które mogą nie poradzić sobie w kryzysowej sytuacji.

Z nadchodzących rozgrywek cieszą się natomiast Polacy, którzy masowo ozdabiają domy i samochody narodowymi barwami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze