Pobawcie się razem z nami w andrzejki!

2008-11-29 3:00 AW|Pola

Dziś dzień wróżb i dobrej zabawy. - Na pewno nie będziemy nudzić się i siedzieć w pokoju - mówią studentki Magda Wojciechowska (25 l.) i Ola Synowiec (23 l.).

- Planujemy wybrać się ze znajomymi na szaloną imprezę. Będzie muzyka, wróżby i szalone tańce do utraty tchu - dodają dziewczyny. Ola już szykuje elegancką połyskującą sukienkę na ramiączkach. Magda wycina z tektury wróżbiarskie gadżety i przygotowuje wosk na sobotni wieczór.

Chcecie bawić się tak dobrze jak one? Wybierzcie się do Stodoły (ul. Batorego 10) na niezwykłą imprezę, której głównym bohaterem będzie DJ Florian z superpopularnego austriackiego kolektywu Global Deejays. Klub otworzy tego wieczoru dwa parkiety - na pierwszym popłyną klubowe hity, a na drugim: hip-hop, r'n'b i soul. Dodatkowymi atrakcjami będą wróżby i pokazy laserowe. Start: godz. 21 (bilety: 35 zł ).

W restauracji Tawerna Tabaka (ul. Szkolna 2/4) andrzejkowych gości powitają kelnerzy przebrani za wróżki i wróżbitów. Nie zabraknie tradycyjnego lania wosku i wróżenia z talerzy czy zapałek. Zagra też cygańska kapela. Lokal otwarty w godz. 12-24 (wstęp wolny).

Natomiast Traffic Club (ul. Bracka 25) zaprasza całe rodziny na andrzejki familijne. Dzieci wezmą udział w magicznych warsztatach (2. piętro, godz. 14-18), a rodzice - w minirecitalu Agi Zaryan (sala klubowa, 3. piętro, godz. 17). Wróżka Anna Kempisty odkryje sekrety przyszłości (wróżenie bezpłatne, zapisy). Impreza od godz. 14 (wstęp wolny).

Najnowsze