Pobawcie się razem z nami w andrzejki!

2008-11-29 3:00

Dziś dzień wróżb i dobrej zabawy. - Na pewno nie będziemy nudzić się i siedzieć w pokoju - mówią studentki Magda Wojciechowska (25 l.) i Ola Synowiec (23 l.).

- Planujemy wybrać się ze znajomymi na szaloną imprezę. Będzie muzyka, wróżby i szalone tańce do utraty tchu - dodają dziewczyny. Ola już szykuje elegancką połyskującą sukienkę na ramiączkach. Magda wycina z tektury wróżbiarskie gadżety i przygotowuje wosk na sobotni wieczór.

Chcecie bawić się tak dobrze jak one? Wybierzcie się do Stodoły (ul. Batorego 10) na niezwykłą imprezę, której głównym bohaterem będzie DJ Florian z superpopularnego austriackiego kolektywu Global Deejays. Klub otworzy tego wieczoru dwa parkiety - na pierwszym popłyną klubowe hity, a na drugim: hip-hop, r'n'b i soul. Dodatkowymi atrakcjami będą wróżby i pokazy laserowe. Start: godz. 21 (bilety: 35 zł ).

W restauracji Tawerna Tabaka (ul. Szkolna 2/4) andrzejkowych gości powitają kelnerzy przebrani za wróżki i wróżbitów. Nie zabraknie tradycyjnego lania wosku i wróżenia z talerzy czy zapałek. Zagra też cygańska kapela. Lokal otwarty w godz. 12-24 (wstęp wolny).

Natomiast Traffic Club (ul. Bracka 25) zaprasza całe rodziny na andrzejki familijne. Dzieci wezmą udział w magicznych warsztatach (2. piętro, godz. 14-18), a rodzice - w minirecitalu Agi Zaryan (sala klubowa, 3. piętro, godz. 17). Wróżka Anna Kempisty odkryje sekrety przyszłości (wróżenie bezpłatne, zapisy). Impreza od godz. 14 (wstęp wolny).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE