Podejrzani o ZABÓJSTWO 16-latka z Zębu zatrzymani! Trzej mężczyźni trafili do aresztu [NOWE FAKTY]

2014-08-13 15:12

Policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn w wieku od 18 do 22 lat podejrzanych o brutalne zabójstwo 16-letniego Marcina z Zebu koło Zakopanego. Podejrzani o zabójstwo trafili już do aresztu, są przesłuchiwani.

W poniedziałek niedaleko Zakopanego turyści odnaleźli ciało 16-letniego chłopaka, jak się później okazało mieszkańca Zębu. Policja zatrzymała w środę trzech młodych ludzi podejrzanych o brutalne morderstwo Marcina. Zatrzymani są w wieku od 18 do 22 lat, ale mimo młodego wieku już wcześniej mieli konflikty z prawem.

Jak informuje tvp.info.pl policjanci przeszukali już mieszkania podejrzanych o morderstwo 16-latek. Zabezpieczone i przekazane do laboratorium zostały także ślady, które mogą potwierdzić czy za zabójstwem stoją podejrzani. Prokuratura ma 48 godzin na przedstawienie im zarzutów.

Czytaj: Śmierć 16-latka na drodze do Morskiego Oka: Zatłukli mi braciszka jak psa. "Zatłukli mi braciszka jak psa"

Przypomnijmy, że jedną z hipotez, która ma wyjaśnić przyczynę zabójstwa chłopaka jest ta, że gdy 16-letni Marcin był na lokalnym festynie w Zębie wdał się w bójkę. Stwierdzono, że śmierć chłopaka była wynikiem brutalnego pobicia. Ciało chłopaka znaleziono jednak aż kilkanaście kilometrów dalej od miejsca zajścia.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Nasi Partnerzy polecają