Pogoda na Wszystkich Świętych 2017. Czy spadnie śnieg?

2017-11-01 8:16

Pogoda na Wszystkich Świętych 2017. Już 1 listopada będziemy gromadzić się przy grobach swoich bliskich, by zapalić znicze i pomodlić się za dusze zmarłych. Jaka pogoda czeka nas podczas Wszystkich Świętych 2017? SE.pl postanowił to sprawdzić - zobaczcie, czy 1 listopada spadnie śnieg.

Pogoda na Wszystkich Świętych 2017. Tradycyjnie już 1 listopada będziemy odwiedzać groby swoich bliskich, aby pomodlić się za ich dusze oraz zapalić znicze. SE.pl postanowił sprawdzić, jaka będzie wówczas pogoda. Czy podczas Wszystkich Świętych 2017 może padać śnieg? Na szczęście nic tego nie zapowiada. Według najnowyszch prognoz pogody, 1 listopada będzie w Polsce słoneczny, a słupki na termometrach pokażą od 11 stopni Celsjusza na plusie na południu Polski, do 13 stopni Celsjusza na plusie w północnej części kraju. Według synoptyków, podczas Wszystkich Świętych 2017 deszcz ma nie padać.

Zobacz: Pogoda na weekend 7-8 października: nadciąga MRÓZ

Przeczytaj też: Największy samolot pasażerski walczy z orkanem Ksawery [PRZERAŻAJĄCE WIDEO]

Polecamy: Orkan Ksawery przeszedł na Polską. NIE żyją dwie osoby, pół miliona ludzi nie ma prądu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE