Posłance PO przeszkodził ołtarz na Boże Ciało. "Byliśmy bez szans"

2013-05-31 12:20 ask.

Agnieszka Pomaska jest jednym z najaktywniejszych parlamentarzystów PO - przynajmniej na Twitterze. Posłanka nawet w Boże Ciało nie próżnuje, robi zdjęcia, żeby czym prędzej podzielić się nimi w sieci. Tym bardziej, że stało się coś, co wyjątkowo ją zbulwersowało. Otóż na ścieżce rowerowej, którą z dziećmi jechała posłanka, stanął... ołtarz na Boże Ciało. "Byliśmy bez szans" - podsumowała Pomaska.

"Ołtarz na środku drogi rowerowej... Z przyczepka i dwójka maluchów w środku byliśmy bez szans, hm..." - napisała rozżalonona posłanka. Na dowód zrobiła też zdjęcie "przeszkody".

Wpis Agnieszki Pomaski od razu uruchomił lawinę komentarzy na Twitterze. Tych negatywnych: że histeryzuje, że to antykościelne zaczepki, ale też wiele osób stanęło w obronie posłanki. Argumentując, że komuś zabrakło zdrowego rozsądku, albo wystarczyło przesunąć ołtarz metr dalej.

>>> Najkrótsza ścieżka rowerowa na świecie - Warszawa, Gocławek

Szum wokół przeszkody na drodze posłanki zaskoczył nawet ją samą. Po długich dyskusjach, podsumowała: "Nie spodziewalam sie takiego efektu. Moze przynajmniej wiecej ludzi zacnie traktować komunikację rowerowa na serio:)".

A to tweet, który wywołał takie zamieszanie: