Poznań: kolega wstrzyknął 15-latce morfinę! Nastolatka w szpitalu

2017-10-05 16:22

Przerażająca sprawa z Poznania - 15-letnia Wiktoria trafiła do szpitala po tym, jak kolega wstrzyknął jej morfinę kupioną od narkomanów. Kajetan K. stanie teraz przed sądem. O sprawie Wiktorii z Poznania poinformowala poznańska "Gazeta Wyborcza".

Strzykawka
Autor: Archiwum serwisu

Dramat 15-latki rozegrał się w połowie września tego roku. Ojciec dziewczyny znalazł Wiktorię w ciężkim stanie na jednej z ulic Poznania. Nastolatka natychmiast trafiła do szpitala, a mężczyzna zgłosił policji, że dziewczyna może się znajdować pod wpływem środków odurzających. Śledztwo wykazało, że winnym jest kolega dziewczyny - Kajetan K., który wstrzyknął Wiktorii roztwór morfiny. Ten kupił od pary narkomanów, którzy dzięki rejestracji w wielu gabinetach lekarskich, na podstawie recept kupowali duże ilości morfiny i sprzedawali je. Oboje zostali tymczasowo aresztowani. W mieszkaniu Kajetana K. znaleziono między innymi plastry odurzające. Mężczyzna został oddany do dyspozycji sądu rodzinnego, a obecnie przebywa na szpitalnym oddziale psychiatrii sądowej o wzmocnionym zabezpieczeniu - opisuje Gazeta Wyborcza.

ZOBACZ: NIE ŻYJE 14-latka, która zatruła się narkotykami

SPRAWDŹ: Wpadli za handel narkotykami i dopalaczami

POLECAMY: ZATRUCIE GRZYBAMI: Jakie są OBJAWY? Co robić, gdy zjesz trujące grzyby

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki