Prawybory w PO: Tusk już glosował "gdzieś tydzień temu". Nie powie na kogo!

2010-03-25 14:57 rem

Donald Tusk trzyma język za zębami. Premier i jednocześnie szef PO nie zdradzi czy to Bronisław Komorowski czy Radosław Sikorski otrzymał jego głos w prawyborach. - A co to ja jestem pozbawiony instynktu samozachowawczego? – tak odpowiedział na pytania ciekawskich dziennikarzy.

Donald Tusk jak rzadko kiedy postawił sprawę jasno Ani przed, ani po ogłoszeniu wyników nie ujawni na kogo zagłosował w prawyborach w PO.

Przeczytaj koniecznie: Sikorski i jego żona całkowicie zmieniliby obraz Polski w świecie

- A co to ja jestem pozbawiony instynktu samozachowawczego? – odpowiedział pytaniem na pytanie ciekawskich dziennikarzy. - Umówiłem się wcześniej i obaj kandydaci to dobrze rozumieją, że ani przed, ani po - ze względu na dość szczególną pozycję, jaką mam w PO - nie byłoby to stosowne – uciął krótko wszystkie spekulacje. Nie pozostaje zatem nic jak tylko czekać.

Patrz też: Sikorski i Komorowski pogadali sobie przed kamerami - bez emocji i bez konkretów. Wygrał Komorowski

Ponieważ czwartek to ostatni dzień głosowania w Platformie więc wstępne dane powinny być znane już po północy. Kto z dwójki Radosław Sikorski - Bronisław Komorowski wygra dowiemy się oficjalnie w sobotę. Ogłoszenie wyników prawyborów odbędzie się w budynku Politechnice Warszawskiej, podczas zjazdu PO.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze