Prezydent Komorowski schudł już 10 kg! Co się dzieje?! Tajemnica wagi państwowej

2014-03-14 19:17 Magda Kazikiewicz

Wyczerpujące ćwiczenia trzy razy dziennie, a do tego specjalna dieta i... Bronisław Komorowski (62 l.) niknie w oczach. Prezydent musiał wziąć się za siebie po wypadku na nartach i operacji kolana. By nie obciążać nóg, musiał zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Jak się dowiedzieliśmy, ubyło mu ich już 10!

Kilka tygodni temu Komorowski przeszedł operację kolana w warszawskim szpitalu przy ul. Szaserów. Zabieg się powiódł, nie było żadnych komplikacji, ale po takiej kontuzji niezbędna jest długa rehabilitacja.

Prezydent wyciska więc teraz z siebie siódme poty w czasie ćwiczeń. Gimnastykuje się tak często, jak pozwalają mu na to obowiązki. W weekendy, ćwiczy nawet trzy razy dziennie.

Przeczytaj: Polska zagrożona, Prezydent Komorowski prosi o pomoc NATO

Do tego doszła dieta. W przypadku kontuzji kolana lekarze zalecają w razie konieczności zrzucenie kilku kilogramów, by chodząc o kulach, nie obciążać dodatkowo zdrowej nogi, na której opiera się ciężar całego ciała.

Jak się dowiedzieliśmy, Bronisław Komorowski zrezygnował z tłustych potraw i częściej wybiera drób. W jego menu pojawiło się też dużo warzyw oraz galaretki, które lekarze zawsze zalecają w przypadku złamań i kontuzji kolan.

Najnowsze