Przyjaciele gratulują Adamowi Michnikowi dziecka!

2013-11-28 5:00

Ta wiadomość spadła na większość z nich jak grom z jasnego nieba! Kto bowiem spodziewałby się, że mimo dojrzałego wieku legendarny redaktor naczelny "Gazety Wyborczej" będzie mieć kolejnego potomka! Przyjaciele i znajomi Adama Michnika (67 l.) nie kryją jednak radości i z całego serca gratulują mu dziecka!

Pogłoski o powiększeniu się rodziny znanego opozycjonisty i dziennikarza już od jakiegoś czasu krążyły po Warszawie. Z początku trudno było im dać wiarę, w szczególności, że Michnik ma już dorosłego syna. Kiedy jednak wybrał się na spacer z dziecięcym wózkiem, dumny wyraz twarzy mówił sam za siebie. Zaskoczenia nie kryją m.in. jego znajomi z opozycyjnych czasów, życzą mu jednak, aby dzieciątko było jego całym światem. Okazuje się też, że niektórzy z nich mieli okazję pogratulować mu osobiście.

PRZECZYTAJ: Szczęście Adama Michnika! Czyżby plotki miały oparcie w prawdzie?!

Magdalena Środa (56 l.) etyczka

- Składałam już życzenia Adamowi Michnikowi z okazji narodzin dziecka. I życzę mu nadal, w tym wyjątkowym dla niego okresie, by wraz z Ryszardem Kaliszem stali się orędownikami urlopów tacierzyńskich.

Jan Rulewski (69 l.)senator PO

- Widywałem Adama nie tak dawno w towarzystwie młodych kobiet, ale jest to dla mnie ogromna niespodzianka. Życzę młodemu człowiekowi wiele szczęścia i mniej zapracowanego oraz ideologizującego ojca.

Władysław Frasyniuk (59 l.) były opozycjonista

- Życzę Adamowi dużo radości i dumy z tego, że został ojcem mimo późnego wieku. Życzę mu także, aby udało mu się znaleźć czas dla rodziny, którego wcześniej nigdy nie miał.

Zbigniew Romaszewski (73 l.) były senator PIS

- To niemałe zaskoczenie. Życzę Adamowi Michnikowi wszystkiego najlepszego. To duży obowiązek mieć dziecko w tym wieku, dlatego życzę mu też, aby podołał temu obowiązkowi.

Nasi Partnerzy polecają