Robert Biedroń broni posłanek: niech Górski sam założy szpilki!

2013-06-22 18:22

Robert Biedroń stanął w obronie posłanek. Jego zdaniem Polki wcale nie ubierają się źle. - A jeśli poseł Tomasz Górski potrafi ubrać się lepiej, niech sam założy szpilki i sukienkę - zachęca Biedroń.

Tomasz Górski skrytykował polskie posłanki. Jego zdaniem wyglądają źle, nie są w stanie ubrać się dobrze, pokazują mankamenty figury, a w dodatku dziwnie chodzą...

>>> Tomasz Górski krytykuje posłanki: są źle ubrane, beznadziejnie chodzą

Górskiemu nie spodobało się także to, że jego zdaniem Polki nie potrafią chodzić w szpilkach. Na szczęście Robert Biedroń wziął w obronę posłanki.

- Niech poseł Górski ubierze się ładnie w sukienkę i zacznie chodzić w szpilkach i niech nauczy posłanki, skoro jest z niego taki chojrak. Jeżeli lepiej potrafi to robić, to ja czekam, aż poseł Górski przyjdzie w szpilkach i w spódnicy i ładniej ubrany od naszych posłanek, to wtedy zobaczymy - zaproponował Biedroń w rozmowie z Superstacją.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE