Konwencja Komorowskiego. Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć, że żyjemy w złotym okresie dla Polski

2015-03-07 15:16 J.M

Już dziś w Polskę wyruszy bronkobus - wyborczy autobus Bronisława Komorowskiego. Tymczasem dziś w Warszawie odbywa się wielka konwencja kandydata na ponowną prezydenturę.

Konwencja rozpoczęła się w południe w Warszawie w Hali Expo. Prezydent zaprezentuje swój program oraz hasło wyborcze. Przypomnijmy, że w poprzednich wyborach hasło wyborcze Komorowskiego brzmiało "zgoda buduje". - Można powiedzieć, że kampania pana prezydenta Komorowskiego wchodzi w drugi etap takiej bardzo intensywnej, bezpośredniej, codziennej pracy z wyborcami - mówił szef sztabu Komorowskiego, Robert Tyszkiewicz. Jednocześnie jeszcze dziś rozpocznie się dwutygodniowy objazd bronkobuem po kraju. W pierwszej kolejności uda się do Piaseczna pod Warszawą. Na niedzielę z kolei zaplanowano wizyty w Nowym Targu i Krakowie (woj. małopolskie).  Wkrótce na ulicach pojawić się mają też billboardy prezydenta, a w telewizji - spoty wyborcze - czytamy na tvn24.pl.

Zrobię wszystko by było zwycięstwo w I turze

Komorowski od kilku godzin przedstawia swoje plany na ewentualną kolejną prezydenturę. - Polacy oczekują Polski, która łączy a nie dzieli. wszyscy potrzebujemy Polski, w której szanuje się wszystkich obywateli, a nie tylko zwolenników własnej opcji. Nie stać nas na chaos i eksperymenty polityczne. Wybierzcie zgodę i bezpieczeństwo! Polska potrzebuje reform a nie rewolucji. pieniądze unijne musimy teraz inwestować w powstawanie nowych miejsc pracy. Musimy wykorzystać potencjał polskiego rolnictwa - przedstawię program dla polskiej wsi. Naszym celem do 2025 roku jest znalezienie się w gronie 10 najbardziej innowacyjnych gospodarczo państw UE. Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć, że żyjemy w złotym okresie dla Polski. Naszym zadaniem jest, żeby ten złoty okres trwał dłużej - mówił prezydent. "Wybierz zgodę i bezpieczeństwo" - to hasło Bronisława Komorowskiego w tegorocznej kampanii wyborczej

Zobacz: Bronisław Komorowski mianował szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego Szogunem!

Tusk nie wierzy w Komorowskiego

Donald Tusk pojawi się na konwencji? Szef Europy podkreślił, że nie wierzy, iż Komorowski wygra w I turze wyborów. Wiadomo natomiast, że u boku Bronisława Komorowskiego na dzisiejszej konwencji pojawi się premier Ewa Kopacz. Jej kancelaria zapewnia jedynie, że cała Platforma trzyma kciuki za zwycięstwo Komorowskiego.

Zapisz się: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail