pekao

i

Autor: Materiał prasowy

FINANSE

Ruszyła kampania pożyczki gotówkowej Banku Pekao S.A. - „ Wygodna pożyczka, gdzie chcesz i na co chcesz”

2024-03-20 0:00 Tekst sponsorowany

Bank Pekao S.A. wystartował z nową, ogólnopolską kampanią reklamową, w której promuje pożyczkę na dowolny cel. W telewizji pojawił się spot pod hasłem „Wygodna pożyczka, gdzie chcesz i na co chcesz”. Kampania działa na zasadzie 360°, aby dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców. Reklamę będzie można też zobaczyć w VOD, internecie, mediach społecznościowych, kanałach elektronicznych banku, a także na witrynach oddziałów w całej Polsce.

– W najnowszej kampanii pożyczki naszego banku mówimy o swobodzie działania w realizacji małych i większych planów. Pożyczka na domek na drzewie w ogrodzie? Na artystyczny remont salonu? A może na szalony lot paralotnią z najlepszą przyjaciółką? Czemu nie – środki z pożyczki można dostać wygodnie przez telefon, z dowolnego miejsca – wystarczy dostęp do internetu – mówi Marta Szygenda, dyrektor Departamentu Marketingu w Banku Pekao S.A.

pekao

i

Autor: Materiał prasowy

Pożyczkę gotówkową o maksymalnej wartości 250 tys. zł z okresem spłaty 12 miesięcy klient może przeznaczyć na dowolny cel (z wyjątkiem spłaty zobowiązań już posiadanych w Banku Pekao S.A.). Może to być wymarzona podróż, remont mieszkania, kupno prezentu dla bliskiej osoby – cokolwiek, czego potrzebuje. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci – przez internet lub w oddziale banku. Szczegóły oferty dostępne są na stronie: Pożyczka na dowolny cel - Bank Pekao S.A. O pożyczkę bez prowizji i RRSO na poziomie 10,99 proc. można zawnioskować do 31 maja 2024 r.

Prace nad strategię i konceptem kreatywnym kampanii powierzono agencji Leo Burnett. Spoty charakteryzują się dynamiczną, nowoczesną konwencją, za ich produkcję odpowiada studio Tank, a postprodukcję – studio Badi Badi. Reżyserią zajął się Tomasz Knittel. Materiały reklamowe są opatrzone charakterystyczną dla Banku Pekao S.A. grafiką inspirowaną Polską Szkołą Plakatu. Za działania digital odpowiada Sales&More. Social media realizuje Digital Kingdom. Zakupem mediów offline zajął się dom mediowy Sigma Bis S.A. Autorem fotografii jest Łukasz Pęcak.

Chcesz zobaczyć, jak wygląda nowa reklama pożyczki Pekao w telewizji? Obejrzysz ją na stronie: Weź wygodną pożyczkę w Banku Pekao S.A. - YouTube.

RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 10,99 proc. przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4413 zł, pożyczka zaciągnięta na 12 miesięcy, oprocentowanie zmienne 10,45 proc. w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 253,77 zł (w tym: odsetki 253,77 zł), całkowita kwota do zapłaty 4666,77 zł, płatna w 11 ratach miesięcznych po 388,90 zł, 12. rata wyrównująca 388,87 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 4413 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 26.01.2024 r.

Bank podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki po ocenie zdolności kredytowej. Materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Partnerem materiału jest Bank Pekao S.A.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki