Sikorski PIĘKNIEJSZY od Tuska - tak Polki zdecydowały w SONDAŻU

2011-04-15 13:40

Gdzie ci mężczyźni wspaniali tacy... - śpiewała kiedyś Danuta Rinn (+ 70 l.). Okazuje się, że są i to na najwyższych szczeblach władzy! Jak wynika z sondażu Homo Homini dla "Super Expressu", najseksowniejszym ministrem w rządzie Donalda Tuska jest szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski (48 l.). Premier zajął dopiero piąte miejsce.

Instytut Homo Homini na zlecenie naszej gazety zapytał Polki o to, kto z rządu jest najbardziej seksownym ministrem. O tytuł mistera zaciekle walczyło dwóch polityków: szef MSZ Radosław Sikorski oraz minister infrastruktury Cezary Grabarczyk (51 l.).

Ten pierwszy od lat słynie z przywiązania do elegancji. Ten drugi dba, by za każdym razem wyglądać jak najlepiej. Okazało się, że Sikorski rozpala emocje kobiet bardziej. Otrzymał 6,7 proc. głosów poparcia. Z kolei Grabarczyk (z którego fryzury "na brylantynę" kpił jakiś czas temu prezes PiS Jarosław Kaczyński) dostał 5,5 proc. głosów. Trzecie miejsce zajął wicepremier Waldemar Pawlak (52 l.), który - skądinąd - urodził się w miejscowości Model.

Przeczytaj koniecznie: Ewa Kopacz to MISS rządu - SONDAŻ

A premier Donald Tusk (54 l.)? Według sondażu jego męski urok już przeminął. Zyskał sympatię w oczach tylko 1,6 proc. kobiet.

Co ciekawe, zdecydowana większość (ponad 60 proc.) przedstawicielek płci pięknej miało problem z odnalezieniem w polskim rządzie przystojniaka. Panowie ministrowie, wypadałoby to zmienić!

1. Radosław Sikorski

Zniewalający uśmiech, brytyjski szyk i wojownicza przeszłość - nic dziwnego, że minister Radosław Sikorski (48 l.) wygrał w sondażu

2. Cezary Grabarczyk

Opozycja śmieje się z jego fryzury, tymczasem Cezary Grabarczyk (51 l.) to numer 2 w naszym zestawieniu

5. Donald Tusk

Szef rządu Donald Tusk (54 l.) zawsze był liderem takich zestawień. Spadł jednak na daleką, 5 pozcyję. Co się stało?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE