Specjalne OPASKI na konwencję z okazji 10-lecia PO. Bez opaski działacze Platformy NIE WYPIJĄ PIWA

2011-06-10 15:00

Chcesz wejść na krajową konwencję Platformy Obywatelskiej? Musisz mieć specjalną opaskę. Chcesz zjeść kiełbasę z grilla i napić się piwa? Bez opaski nic nie dostaniesz... W taki nowatorsko-opaskowy sposób będą obchodzić w weekend 10-lecie swojej partii działacze Platformy.

"Super Express" dotarł do tajnej instrukcji, którą otrzymali politycy Platformy. Instrukcja dotyczy "uwag natury organizacyjnej" podczas sobotniej konwencji w gdańskiej Ergo Arenie.

I tak: działacze mają być punktualnie o 10.00 przed halą. Po wejściu do hali czeka na nich śniadanie (między 10.30 a 11.30). Żeby wejść do środka, politycy Platformy dostaną specjalną opaskę. Przywileje wynikające z noszenia jej to m.in. obiad oraz uczestnictwo w pikniku wokół hali.

Platforma zadbała też o jak najlepszy wizerunek konwencji. "Prosimy przywieźć ze sobą transparenty, tak aby było wesoło i kolorowo. Jeśli planujecie przywieźć kapele, orkiestry - to jak najbardziej, ale grupy te będą występować w kuluarach lub na trybunach".

Przeczytaj koniecznie: Politycy PO będą odwiedzać Polaków. Będą przekonywać, że Tusk dobrze rządzi

Mazowieckich działaczy Platformy na konwencję zawiezie specjalny pociąg. Instrukcja zachęca polityków do korzystania z tego transportu. "Mają być wagony Warsu. Barowe i restauracyjne" - czytamy w tajnym dokumencie.

Oto instrukcje dla działaczy platformy

- Hala zostanie otwarta o godz. 10.00. Prosimy nie przybywać na ostatnią chwilę, gdyż może to spowodować zatory i duże kolejki do wejścia.

- Po wejściu i skasowaniu biletu każdy z uczestników otrzyma specjalną opaskę na rękę, która będzie podstawą do wydawania dla Państwa obiadów po zakończeniu konwencji.

- Po konwencji przygotowaliśmy dla Was piknik. Aby korzystać z gastronomii, musicie mieć Państwo na ręku opaskę!!!

Korzyści z opaski:

- darmowy obiad po konwencji
- uczestnictwo w pikniku (piwo, kiełbaski, grill)
- swobodne poruszanie się po hali
- możliwość wyjścia na papierosa i wrócenia na obrady
- kolorowa pamiątka

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE