SZATAN czai się wszędzie! Ludziki Lego, kucyki Pony i Hello Kitty. Gdzie jeszcze?

2014-10-05 9:38 AKu

Niepozorne zabawki, którymi na co dzień bawią się nasze dzieci, mają w sobie... szatana! Brzmi zabawnie, ale ci księża wiedzą, co mówią i przestrzegają przed niebezpiecznymi mocami drzemiącymi w kolorowych przedmiotach.

Zaczęło się od słodkich kotków Hello Kitty. Zdaniem księdza Marka Wasąga, "szatan przypuścił szalony atak na dzieci" za pomocą Hello Kitty i kucyków Pony.

- Oglądając bajki, w tym o kucyku Pony, dziecko wchodzi w świat fikcji jak w świat realny. To otworzenie furtki w swoim sercu komuś, kogo oznacza ta rzecz - a oznacza piekielnika. Strategia szatana jest taka: niszczyć pod pozorem niewinności - mówił ksiądz.

Hello Kitty zakazane, bo...

Hiszpańskie źródła mówią, że postać kociaka została stworzona przez zrozpaczonego ojca, którego chora na raka córka umierała.

- Ojciec, by ratować życie dziecka, zawarł pakt z demonem, ofiarowawszy za ocalenie życia swej córki stworzenie symbolu, który będzie czczony w świecie ku chwale piekieł. Nazwa jest następująca: Hell - piekło, Kitty - imię córki. Jak widać, kotek nie ma ust. Dlaczego? Dlatego, że dziecku łatwo jest je zamknąć i wtłoczyć wszelką treść - mówił na wywiadówce duchowny i dodał, że kto kupuje przedmioty z wizerunkiem Hello Kitty, oddaje dziecko w ręce demonów!

Gdzie jeszcze czai się szatan?

Według księdza Marka Wasąga, w niebezpieczeństwie są także dzieci, które oglądają np. film Kung Fu Panda. Oprócz przyjaznej pandy na czarnej liście są:

- Kung Fu Panda

- gra Diablo

- Monster High

- Harry Potter

- Lalki Barbie

- Pokemony

Jedna z dyrektorek szkoły podstawowej w Pozaniun musiała bardzo wziąć do siebie to, co mówił ksiądz Wasąg i zakazała uczniom przynoszenia gadżetów z Hello Kitty!

A teraz czas na KLOCKI LEGO!

- Do niedawna serie klocków Lego były bardzo pożądaną zabawką dla dzieci, ze względu na walory edukacyjne i estetyczne - mówił ostatnio ksiądz Kostrzewa. Ale dodał, że to już przeszłość. Najnowsze serie klocków Lego budzą bowiem niepokój. Dominują w nich nekroestetyka, ciemność, odwołania do świata śmierci, pojawiają się postaci rodem z horrorów i filmów grozy.

Zobacz więcej: KSIĄDZ Sławomir Kostrzewa z Wolsztyna: W ludzikach LEGO jest szatan!

Najnowsze