Ukradli prezesowi laptopa

2009-06-10 20:03

Jarosław Kaczyński po raz kolejny stał się obiektem ataku. Tym razem nie chodzi jednak o „medialną nagonkę”, której coraz częściej dopatruje się prezes PiS, a zwykły akt wandalizmu. Złodziej włamali się do jego biura poselskiego i ukradli laptopa.

Do zdarzenia doszło w Koszalinie. Policja – która wciąż bada sprawę - twierdzi, że złodzieje dostali się do biura poselskiego Jarosława Kaczyńskiego w nocy z wtorku na środę. Weszli prawdopodobnie przez drzwi, które wcześniej wyważyli.

Co zginęło? W tej chwili wiadomo, że nie ma laptopa prezesa PiS, innych strat pracownicy biura nie zgłosili. Nie wiadomo również jakie informacje mogły znajdować się na dysku skradzionego komputera.

Choć nadal trwają przesłuchania policja podejrzewa, że kradzież nie miała prawdopodobnie podtekstów politycznych. Sam Jarosław Kaczyński sprawy jeszcze nie skomentował, ale ataków na opozycję dopatrywał się w tym tygodniu już dwukrotnie. Podejrzanymi są między innymi dziennikarze Radia ZET, którzy mieli przez swoje materiały doprowadzić do wyborczej porażki PiS i wciąż nieznani sprawcy napaści na aktorkę Annę Cugier-Kotkę.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki