W całej Polsce odbyły się manifestacje przeciw przyjęciu imigrantów

2015-09-26 18:00 AnK
Uchodźcy
Autor: East News

Po raz kolejny Polacy zaprotestują przeciw przyjęciu uchodźców z Syrii. Decyzja na szczytach UE już zapadła. Polska premier zadeklarowała, że przyjmiemy 5 tysięcy imigrantów.

Dziś o 16 na Pl. Zamkowym w Warszawie zbiorą się osoby, które nie zgadzają się na przyjęcie do Polski imigrantów. Będziemy śledzić dla Was to, co się będzie działo na ulicach Warszawy i innych miast Polski. Manifestacje odbędą się także w w kilkunastu innych miastach w Polsce - m.in.w Lublinie, Łodzi, Katowicach, Szczecinie i w Ostrołęce. Udział w protestach zadeklarowało 65 tysięcy ludzi.

[Aby zobaczyć najnowsze wpisy odśwież stronę]

16:00 Na Placu Zamkowym w Warszawie przeciwnicy przyjęcia do Polski uchodźców z Syrii mieli zacząć manifestować swoje poglądy.

16:17 Przybywa osób, które popieraja postulaty wysunięte przez Młodzież Wszechpolską. Manifestujący na Placy Zamkowym zebrali się pod hasłem: Chcemy repatrianta, a nie imigranta! Według nowego sondażu Millward dla TVN24 ponad połowa Polaków jest przeciwko przyjęciu uchodźców.

manifestacja
Autor: Facebook

16:21 To już druga manifestacja zorganizowana przez środowiska Młodzieży Wszechpolskiej i ONR. Obozy narodowe protestowały przeci imigrantom 12 września. W pierwszej manifestacji wzięło jednak więcej ludzi, niż w dzisiejszej.

16:43 W całej Polsce trwają marsze przeciwko przyjęciu imigrantom. W Warszawie akcja ma charakter stacjonarny. Środowiska narodowe liczą, że w stolicy prostest będzie najliczniejszy.

17:16 Na Pl. Zamkowym jest kilkaset osób. Mają ze sobą transparenty z napisami: "Kopacz, bój się boga", "Nie dla Mahometa". W Szczecinie także trwa protest.

17:24 Polskimi manifestacjami w sprawie imigrantów zainteresowały się hiszpańskie media. Relacjonują przebieg protestów w Katowicach. Imigranci w sierpniu oblegali hiszpańskie wybrzeża leżące blisko marokańskiego wybrzeża.

17:45 Trzeba przyznać, że tym razem narodowcy dotrzymali słowa i demonstracja naprawdę miała charakter pokojowy.

Spis manifestacji antyimigranckich:25 września:SOSNOWIEC – 16:00 –...Posted by Młodzież Wszechpolska on 25 września 2015
Najnowsze