Potrącony psiak w Warce

i

Autor: Hotel dla Psów JAMOR/FB Poszukiwania właściciela psa, którego potrącił samochód

Warka. Potrącił go samochód po czym przymarzł do chodnika. Trwają poszukiwania właściciela

2019-01-25 12:17

W poniedziałkowy poranek dzielnicowa z Warki (woj. mazowieckie) znalazła na ulicy mocno poszkodowanego psiaka. Zwierzę zostało najprawdopodobniej potrącone przez samochód. Co więcej, poobijany pies nie mógł się ruszyć, przez co przymarzł do chodnika. Policjantka zdołała odkuć psa po czym zawiozła do weterynarza. W mediach społecznościowych trwa poszukiwanie właścicieli psa.

Pies trafił ostatecznie do miejscowego hotelu dla psów Jawor. Jego właściciel na Facebooku napisał: - Warka. W dniu wczorajszym będąc pod wpływem i nie mając do tego uprawnień w sposób bardzo nieudolny próbował kierować ruchem drogowym na mości kołowym w Warce. Złamana szczęka, połamane zęby i ogólne obrażenia po kolizyjne z nn pojazdem. Noc przeleżał na chodniku - 7st.c. W dzień z chodnika odkuła go dzielnicowa Aneta i zawiozła do M-Vet. Tam go prześwietlono , opatrzono, podano leki. Jutro konsultacja u chirurga ortopedy. Teraz jest u mnie na izbie wytrzeźwień i się rozmraża. Ma parcianą czarną obroże Kilka lat. Przesłuchuje już go trzecią godzinę ale nie chce powiedzieć jak się nazywa. Z mordy jakby z Ostrówka ale trudno zgadywać. Kto go poznaje ?

Do wpisu zamieszczono również zdjęcia psiny:

Pies był przemarznięty, miał rany na brzuchu, złamaną szczękę oraz powybijanych kilka zębów. Kom. Agnieszka Wójcik z KPP Grójec w rozmowie z tvpinfo.pl przyznała: - Obrażenia wskazują, że pies kilka godzin wcześniej został potrącony przez samochód. Jak tłumaczyła, w nocy panował mróz przez co zwierzę przymarzło do chodnika.

Tymczasem Artur Wojciechowski z hotelu dla psów, do którego trafiło zwierzę, w rozmowie zdradził:

Pies właśnie w owym hotelu czeka na swojego właściciela. Istnieje szansa, że go ma ponieważ pies miał na sobie obrożę. Jeśli opiekun się nie zgłosi, zwierzę trafi do adopcji.