Władimirowi zmiękła lufa! Amelia (l.21) z Konina drwi z gumowych czołgów Putina. Zobacz komentarze dziewczyn Super Expressu [GORĄCE ZDJĘCIA].

2021-04-23 19:53 Adam Feder
Amelia (l.21) z Konina
Autor: Super Express Władimir Putin wysłał na granice z Ukrainą gumowe czołgi? Niektórzy chłopcy są jak te dmuchane czołgi Putina — wspomina Amelia (l.21) z Konina. Impreza dopiero się rozkręca, a im nagle miękną lufy i koledzy muszą ich transportować do domu.

Amelia (l.21) z Konina nie raz już spotkała takich "kozaków" jak Putin. Zobacz, jak podsumowała gumowe czołgi na granicy z Ukrainą, z których uszło powietrze. Angelika (l.26) z Wrocławia jest niepocieszona, że w dolnoląskiem wciąż nie można pójść do fryzjera i kosmetyczki, ale znalazła sposób na obejście rządowych zakazów. To nie wszystko! Zobacz najnowsze komentarze dziewczyn Super Expressu. Będziesz zbierać szczękę z podłogi!

Dlaczego Marta (l.24) z Koszalina, zgadza się z Rihanną, która zakłada albo stanik, albo maseczkę? Jak Elwira (l.23) z Pułtuska komentuje popisy Edyty Górniak, według której Lady Gaga jest "służebnicą Szatana" i "pije krew niemowląt"? Za co Ania (l.20) z Sokółki zapłaciłaby Lechowi Wałęsie 20 tysięcy złotych? Dlaczego "Lagun" tak bardzo ucieszył Paulinę (l.22) z Krakowa? Koniecznie zobacz ostre komentarze gorących dziewczyn Super Expressu. Nie możesz tego przegapić!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze