Zwiedzaj Europę z biletem Interrail

i

Autor: materiały prasowe

Zwiedzaj Europę z biletem Interrail

2017-10-05 15:44

Jesień to wspaniały czas na podróże po Europie. Pogoda zazwyczaj jeszcze dopisuje, a najbardziej atrakcyjne miejsca nie są już tak zatłoczone jak w sezonie letnim. Niższe są też ceny noclegów. Możliwość komfortowego i swobodnego podróżowania po krajach europejskich daje bilet Interrail. Dzięki niemu można dotrzeć nie tylko do wielkich miast, ale też do mniej znanych malowniczych zakątków na naszym kontynencie.

Oferta jest skierowana do osób ceniących sobie spontaniczność i swobodę wyboru miejsc, które odwiedzą podczas podróży. Dla spragnionych różnorodnych wrażeń globtroterów przygotowano bilet Interrail Global Pass, który upoważnia do przejazdów pociągami w 30 krajach Europy, m.in. w Grecji, Włoszech, F rancji, Hiszpanii i Portugalii. W Polsce zapewnia on bezpłatny dojazd do granicy, lotniska czy portu oraz z powrotem. Dla tych, którym bardziej zależy na dokładnym zwiedzeniu jednego kraju, przygotowano bilet Interrail One Country Pass. Można wykupić bilet typu flexi na 3, 4, 6 albo 8 dni przejazdów, do wykorzystania w ciągu miesiąca. Upoważnia on do podróży w wybranym państwie. Warto jednak pamiętać, że nie obowiązuje on w kraju zamieszkania.

Korzystaj ze specjalnych ulg

Kupując bilet Interrail trzeba mieć przy sobie ważny dowód lub paszport, by potwierdzić, że jest się rezydentem Unii Europejskiej. Okazanie jednego z tych dokumentów będzie również wymagane przykontroli biletów podczas podróży. W Polsce bilet można kupić najwcześniej na 60 dni przed pierwszym dniem jego ważności. Przy zakupie warto pamiętać o ulgach.Są one przewidziane dla seniorów, podróżnych poniżej 28. roku życia czy rodzin z dziećmi.

Pamiętaj o zniżkach

Będąc posiadaczem biletu Interrail, można też liczyć na atrakcyjne zniżki w hotelach, restauracjach, sklepach, a także rabaty na usługi miejscowych przewodników. Więcej informacji o bilecie Interrail na stronie www.intercity.pl

-

PLANUJ PODRÓŻ NA SWOIM TELEFONIE

Nim wyruszysz w podróż, zainstaluj w swoim smartfonie lub tablecie darmową aplikację Rail Planner. Dzięki niej nawet bez dostępu do internetu sprawdzisz rozkład jazdy pociągów, kupisz bilety na podróż, np. pociągami Eurostar. System podpowie także, gdzie potrzebna będzie rezerwacja miejsca w pociągu. Aplikacja posiada też mapy największych europejskich miast oraz ciekawostki na temat państw, które możesz zwiedzić z biletem Interrail. Można ją pobrać z Google Play dla telefonów z systemem Android lub z App Store dla iphonów.

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany