Zwyrodnialec znęcał się nad pisklętami [szokujące wideo]

2018-06-13 17:40 pg
policja
Autor: Marcin Smulczyński

Ten nastolatek jest wyjątkowo zdegenerowany. Nagrał film, na którym widać jak znęca się nad pisklętami jaskółek. Ptasie maleństwa zmuszał do... palenia papierosów. Wtykał im do dzióbków zapalone papierosy. Po wszystkim filmik wrzucił do internetu. Miało być bardzo śmiesznie, ale film dotarł do aktywistek Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Katowicach i teraz młody zwyrodnialec będzie tłumaczył się przed policją.

To się nie mieści w głowie. Czy Mikołaj K. (17 l.) z Katowic (woj. śląskie) nie ma za krzty empatii? A może patologicznie nie znosi zwierząt? To co zrobił z pisklakami jaskółek szokuje.
W jego wstrętne łapska wpadły małe jaskółeczki. Nastolatek zapalał papierosy, a następnie „częstował” nimi pisklęta. Swoje wyczyny udokumentował nagraniem, które potem wrzucił na jeden z portali społecznościowych. Film dotarł też do inspektorów z TOZ Katowice. - Ten „człowiek” to jakiś psychopata. Na szczęście jaskółki przeżyły to znęcanie się, a są to bardzo delikatne ptaki – mówi Patrycja Wydra, inspektorka TOZ z Katowic.
Prywatne śledztwo w sprawie piskląt przeprowadziły inspektorki z TOZ - Angelika Wieczorek i Patrycja Wojtyczka. Udało się ustalić, kto bestialsko zabawiał się z pisklętami. Trop wiedzie właśnie do Mikołaja K. - Złożyliśmy zawiadomienie na policję o popełnieniu przestępstwa. Poprosiłam też funkcjonariuszy o interwencję w tej sprawie – mówi Patrycja Wydra.
Trop inspektorek TOZ w Katowicach okazał się być trafny. Funkcjonariusze policji pojawili się w miejscu zamieszkania nastolatka i zabrali go na komisariat, żeby przesłuchać.

Policja wszczeła w tej sprawie dochodzenie. Jest ono prowadzone w kierunku znęcania się nad zwierzętami. Mikołajowi K. może grozić nawet 5 lat więzienia, jeśli okaże się, że znęcania dokonał ze szczególnym okrucieństwem. 

Najnowsze