11-latek powiesił się przez filmik na YouTube! [ZDJĘCIE]

2016-09-22 9:35
Stryczek, szubienica, samobójstwo
Autor: Shutterstock

11-letni Aundreis Bass przez przypadek powiesił się w szafie podczas próby powtórki dowcipu, który zobaczył na YouTubie. Gdy zrozumiał, że odtworzenie tej sztuczki może się nie udać, usiłował się oswobodzić. Ale im bardziej się szarpał ze sznurem, tym bardziej on się zaciskał. Wiszącego w szafie znalazła go mama.

Mama Aundreisa, Cantenecia Stokes, postanowiła podzielić się ze światem swoją tragiczną historią ku przestrodze innym matkom, których dzieci powtarzają rzeczy podpatrzone w internecie. O tym, że syn próbował samodzielnie odtworzyć dowcip obejrzany na serwisie YouTube i powiesił się przez to w szafie dowiedziała się od reszty swoich dzieci. Natychmiast pobiegła do pokoju Aundreisa, gdzie zastała go nieprzytomnego, wiszącego na sznurze. Cantenecia Stokes opowiedziała, że 11-latek ewidentnie próbował walczyć z zaciskającą się liną, gdy zdał sobie sprawę z tego, że dowcip może się nie udać. Ale im bardziej się szarpał, tym bardziej zaciskała się pętla na jego szyi. Mimo całego wysiłku, jaki został włożony w odratowanie go przez jego mamę i pogotowie wezwane natychmiast, chłopiec zmarł w szpitalu cztery dni później. - Straciłam syna przez efekt wydarzenia, z którego on sam nie zdawał sobie do końca sprawy. Doszliśmy do czasów,  w których internet pozbawia nas dzieci. Opowiadam o tym, bo nie chcę, by ktokolwiek inny musiał przecierpieć to wszystko, co ja. - wyznała Cantenecia Strokes w rozmowie z telewizją WSB-TV.

Zobacz też: Hot jamnik! Australijczycy przebierają psy za hot-dogi

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE