Nie żyje 12-latka. Wracała od koleżanki. Rozpacz w Niemczech

i

Autor: Shutterstock Nie żyje 12-latka. Wracała od koleżanki. Rozpacz w Niemczech

12-latka nie żyje

12-latka wracała od koleżanki przez las. Już nigdy nie wróci do domu

2023-03-13 16:20

Tragiczne doniesienia w sprawie zaginionej 12-letniej Luise! Niestety, poszukiwana od soboty dziewczynka nie żyje, a według prokuratury wszystko wskazuje na to, że doszło do zabójstwa. Luise wracała od koleżanki do domu, droga prowadziła przez niewielki las. Nigdy nie wróciła do domu.

12-latka wracała od koleżanki przez las. Znaleziono jej ciało, według policji doszło do zabójstwa

Miała do przejścia tylko niewielki kawałek przez las, ale niestety musiała tam akurat spotkać kogoś, kto przerwał jej młode życie. Niemcy są w żałobie po tym, jak poszukiwania 12-letniej Luise z miejscowości Freudenberg w południowej Westfalii zakończyły się tragicznie. Młoda Niemka zaginęła w ostatni sobotni wieczór, 11 marca. Była u koleżanki i wracała sama do domu na piechotę. Miała przejść przez niewielki lasek, teren dawnego dworca kolejowego. Niestety, nie wróciła do domu, a jej rodzina zawiadomiła wszystkie służby. Ruszyły szeroko zakrojone poszukiwania z udziałem policjantów, psów tropiących i strażaków.

Ciało 12-letniej Luise znaleziono w lesie. Sprawca zbrodni pozostaje na wolności

Niestety, przeczesywanie terenu zakończyło się znalezieniem ciała zaginionego dziecka. Ze względu na dobro śledztwa policjanci nie ujawniają szczegółów dotyczących przyczyn śmierci Luise, jednak według niemieckich mediów, w tym Bilda, wszystko wskazuje na zabójstwo, a nie na przykład jakiś nieszczęśliwy wypadek. Nie wiadomo jeszcze, czy zabójstwo 12-latki miało tło seksualne, sprawca pozostaje nieuchwytny. Teren, na którym znaleziono ciało, został zabezpieczony przez policję.

Sonda
Czy czujesz się w Polsce bezpiecznie?
Zabił Martę i uprowadził jej dziecko. „Wyższa kara wyeliminowałyby go ze społeczeństwa”
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki